Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz az, hogy lusta vagyok arra h barátnőm legyen?

Figyelt kérdés

van jó pár esélyes lány,akik szívesen járnának velem,de nekem egyszerűen nincs hozzá kedvem. volt már 3 barátnőm,de egyikkel se bírtam 3hónapnál tovább...egyszerűen ilyen a természetem,mindenre ráunok egy idő után. Ha már megszereztem úgy már nem érdekes,meg amúgy is mindig azt hiszem h szerelemes vagyok,aztán rájövök h csak fellángolás volt az egész...

de úgy látom a csajoknak ez bejön,h nem akarok tőlük semmit,mert egy csomóan hívogatnak ,írogatnak nekem.

De én már belefáradtam a barátnőzésbe,egyszerűen unalmas az nekem és fárasztó, nem szeretem a korlátokat.

sok csaj van aki bejön nekem,de nincs kedvem járni velük,mert csak a macera van vele. Azt meg nem csinálom,h felszedem aztán otthagyom őket,mert akkora kcsög nem vagyok,h kihasználjam őket...

szépen várok h csak gyűljön össze minél több lány,aki kedvel engem...aztán ha már jól megismertem mindet és megtaláltam a tökéletest,akkor talán elkötelezem magam...de addig inkább élem a boldog független életemet...mert én egyedül is nagyon ól megvagyok,nem vagyok szeretethiányos vagy ilyesmi...csak hát lusta vagyok nagyon,meg nehezen kötelezem el magam,és ha egyszer mégis megteszem akkor annak a lánynak tökéletesnek kell lennie...legalábbis számomra...sztetek ez gáz h ilyen az életfelfogásom?


2012. márc. 10. 09:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
uuuggyyannilyeen vagyok nőben ,és nem ma múltam 18.. hogy ez jó vagy nem ,nem tudom..-igyekszem másfelé összpontosítani a figyelmem, és én is kivárok ,és valóban megismerek .Aztán meglátjuk lesz e olyan akit megtűrök magam mellett és aki szintén engem is :o)
2012. ápr. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!