Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz az, hogy lusta vagyok arra h barátnőm legyen?

Figyelt kérdés

van jó pár esélyes lány,akik szívesen járnának velem,de nekem egyszerűen nincs hozzá kedvem. volt már 3 barátnőm,de egyikkel se bírtam 3hónapnál tovább...egyszerűen ilyen a természetem,mindenre ráunok egy idő után. Ha már megszereztem úgy már nem érdekes,meg amúgy is mindig azt hiszem h szerelemes vagyok,aztán rájövök h csak fellángolás volt az egész...

de úgy látom a csajoknak ez bejön,h nem akarok tőlük semmit,mert egy csomóan hívogatnak ,írogatnak nekem.

De én már belefáradtam a barátnőzésbe,egyszerűen unalmas az nekem és fárasztó, nem szeretem a korlátokat.

sok csaj van aki bejön nekem,de nincs kedvem járni velük,mert csak a macera van vele. Azt meg nem csinálom,h felszedem aztán otthagyom őket,mert akkora kcsög nem vagyok,h kihasználjam őket...

szépen várok h csak gyűljön össze minél több lány,aki kedvel engem...aztán ha már jól megismertem mindet és megtaláltam a tökéletest,akkor talán elkötelezem magam...de addig inkább élem a boldog független életemet...mert én egyedül is nagyon ól megvagyok,nem vagyok szeretethiányos vagy ilyesmi...csak hát lusta vagyok nagyon,meg nehezen kötelezem el magam,és ha egyszer mégis megteszem akkor annak a lánynak tökéletesnek kell lennie...legalábbis számomra...sztetek ez gáz h ilyen az életfelfogásom?


2012. márc. 10. 09:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben járok, te döntésed, nem gáz. Mondjuk én úgy vagyok, hogy néha nagyon szeretnék valakit, akivel őszintén jól érezhetem magam és átölelhetem megcsókolhatom stb :) de amikor nem így érzek, akkor meg nem dobhatom sarokba a csajt hogy

"majd szólok ha kellesz" :D

2012. márc. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Srácok, ugyanígy vagyok mint ti! Néha jó lenne egy barátnő, de úgy összességében viszont nem kellene.
2012. márc. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%

"szépen várok h csak gyűljön össze minél több lány,aki kedvel engem...aztán ha már jól megismertem mindet és

megtaláltam a tökéletest,akkor talán elkötelezem magam"


Pff mekkora arc vagy te! Hány éves vagy, 13? Amúgy nem szégyen bevallani azt se, ha homár vagy. :D Remélem majd ha találsz egy lányt, akiért odáig leszel, akkor őt majd nem érdekled!

2012. márc. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha nektek jó, hajrá. Csak aztán majd nehogy 50 évesen kapj észbe, hogy hoppá, de jó lenne már asszony és gyerek, te meg még mindig otthon ülsz egyedül. Onnan már eléggé nehéz tovább haladni :)
2012. márc. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
detto, mondjuk ezt nem lustaságnak nevezném
2012. márc. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
3 hét még nem a világ, lehet most így állt be a biológiája, 2 hónap után már meg kell keresni a konkrét indokot.
2012. márc. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
sorry, utolsó nem ide
2012. márc. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem gáz. Neked gáz?

Ha jól érzed így magad, és ezzel nem ártasz senkinek, akkor miért lenne az? Majd benő a fejed lágya, vagy ha nem, hát az sem baj. Csak a fajfenntartás szempontjából "törvényszerű", hogy mindenki keres maga mellé valakit, és ha neked nem tetszik ez a nézet, nem kell magadra erőltetni pusztán a társadalmi elvárások miatt.

2012. márc. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem,nem gáz a felfogásod,én is ugyanígy vagyok vele:)Egyedül is nagyon jól elvagyok és nekem így jó.
2012. márc. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Majd kinövöd, ne aggódj.
2012. márc. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!