Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért taktikázik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért taktikázik?

Figyelt kérdés
Már írtam itt, de sajnos mindig nem igazodok ki a szerelmemen. 3 hónapja vagyok együtt egy nagyon zárkózott, sok csalódáson átment, jelenleg nehéz anyagi körülmények között élő férfivel. Neten ismerkedtünk meg, én válófélben vagyok.Ő már sokszor randizott így, de sokszor esett pofára. Én nyitott, közvetlen, életvidám nő vagyok, próbálok rá odafigyelni. Ő viszont mindig kimért, ritkán ír levelet, mail-t és még annál ritkábban is telefonál. Egy héten egyszer, max. kétszer találkozunk. Próbál direkt később válaszolni az üzeneteimre. Gyakran több nap is eltelik. Tudom, hogy taktika, de nem értem mi ezzel a cél? Ha nem érdeklem, akkor miért nem írja meg azonnal, hogy nem érek rá stb..Ha meg éppen az, hogy nem akar túl közel kerülni, elfojtja az érzelmeit, akkor meg ott a veszély, hogy megunom ezt a méltetlan helyzetet és szakítok. Ezt már egyszer meg is tettem, de mégis folytatódott. Szeretem és próbálok nem nyomulni, de sok ha 4-5 napig nem is beszélünk. Tudom, hogy nincs senkije rajtam kívül, amúgy is nehezen ismerkedik. Viszont tudja, hogy nekem fontos, akkor miért ilyen? Néha mondja is, hogy én mennyire jó ember és nő vagyok. Akkor mi ez? Védekezés? Ha kérdezek, akkor nem szeret ilyenekre válaszolni.Én az őszinteség híve vagyok, de sajnos nekem is vissza kell fognom magam, mert nem akarok sok lenni. Bár így is többet jelentkezem, mint ő!:-(Szerintetek?
2012. márc. 10. 08:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha már sok csalódáson átment, nyilván stuccpolitika a részéről, de mindenképpen nyiltan kellene erről beszélned vele, lehet megnyílna és nem folytaná el az érzelmeit. Ez nem lenne nyomulás, de el kellene döntenie neki is, hogy komolyan gondolja-e.
2012. márc. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos sosem egyértelmű. Egyszer azt mondta, hogy nem akar komoly kapcsolatot. Pedig néha úgy érzem, hogy szeret. Én csak akkor taktikáznék ha el szeretnék valamit titkolni. Néha olyan rossz, hogy legszívesebben kilépnék. De mi van ha tényleg szeret? Pedig én tényleg próbálok rá figyelni, nehogy az legyen a gond, hogy nem bízik bennem.
2012. márc. 10. 09:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, kicsit úgy érzem zűrös a srác. Nem biztos, hogy megéri ráfecsérelni az idődet. Ne keresd magadban a hibát, szerintem nem rátelepedés, ha többször hívod egy héten, hiszen a szerelmesek állandóan egymás társaságát keresik, inkább az a fura, hogy ő nem hív gyakrabban. Ahogy leírtad milyen vagy, nem is értem, hogy bírod elviselni, hogy vissza kell fogd magad.
2012. márc. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen:-)

Bizony szenvedek...De lassan be kell látnom, hogy jobb lesz lezárnom. Sok energiát elvesz és már az együttlétek sem tudják visszatöletni:-( Csak nagyon nehéz lesz elfelejteni...:-(

2012. márc. 10. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!