Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyszer mindenkit visszautasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer mindenkit visszautasitanak! Te hogy elted meg?

Figyelt kérdés
Egyszer minden fiut/lanyt visszautasitanak a masik felrol.Eggyesek nehezen masok konnyebben erik meg.Te hogy elted meg? Nekem tetszik egy lany de felek neki elmondani...rettentoen felek hogy visszautasit es utanna nem tudnak kimenni ugy a suli udvarara hogy a szeme nezzek vagy a baratnoi szemebe...meg amugyis az ilyen hamar elterjed.Ti voltatok hasonlo helyzetbe? Mit javasoltok?

2012. márc. 9. 21:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
12:56 hány éves vagy?
2012. márc. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nem élem meg jól, főleg ha bunkó módon teszik meg!
2012. márc. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nagyon rosszul... Nem tudom, miért, de nehezen teszem túl magam ezen.
2012. márc. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Engem még nem utasított vissza soha senki, épp ezért nem kezdeményezek, még barátnőm sem volt, de ilyen áron, hogy valaki visszautasítson nem fogok kezdeményezni soha, engem az sem érdekel ha nem lesz soha senkim csak ne utasítsanak el, mert azt utálom, porig alázó, azt jelenti, hogy értéktelen ember vagyok, nem érdemlek barátnőt, nem érek semmit.

A lányokat nem is éri visszautasítás mivel soha nem kezdeményeznek, hanem náluk kezdeményeznek, ők adják a visszautasítást, a lányok aláznak, törik össze a szíveket, amitől a férfiak egyre kevésbé fognak kezdeményezni aztán a nők sírnak, hogy nem kezdeményez senki, hát tessék.

2012. márc. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
előttem lévő srác!ez beütött ba+ jobban én se semás nem tudta volna jobban mondani
2012. márc. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

14/15:


Én is lány vagyok, csak ezen a nyáron kétszer ráztak le úgy, hogy a fiúk kezdeményeztek... Szóval nehogy azt hidd, ha valakinek van két melle és hosszú haja, azt nem utasítják vissza!

2012. márc. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
hölgy válaszoló! elég nehezen tudom elhinni
2012. márc. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Kezdem megutálni a nőket, nemtörődömök, udvariatlanok és rettenetesen beképzeltek, visszautasítják a normálisat a hulladékkal meg elmennek, aztán csodálkoznak hogy rossz tapasztalataik vannak. Erre mondom én hosszú haj, rövid ész.
2012. márc. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Pedig sajna így van... És a legrosszabb, hogy mindig ugyanaz a duma: vagy más lány van (ez a nyári 2 eset) vagy a nem is vagyok szerelmes beléd. Pedig nem vagyok se csúnya, se igénytelen, de vonzom a hülyéket. Na nembaj, egyszer nekem is lesz saját "hercegem" :)
2012. márc. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!