Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyszer mindenkit visszautasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer mindenkit visszautasitanak! Te hogy elted meg?

Figyelt kérdés
Egyszer minden fiut/lanyt visszautasitanak a masik felrol.Eggyesek nehezen masok konnyebben erik meg.Te hogy elted meg? Nekem tetszik egy lany de felek neki elmondani...rettentoen felek hogy visszautasit es utanna nem tudnak kimenni ugy a suli udvarara hogy a szeme nezzek vagy a baratnoi szemebe...meg amugyis az ilyen hamar elterjed.Ti voltatok hasonlo helyzetbe? Mit javasoltok?

2012. márc. 9. 21:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Helyesírásod alapján egy paraszt lehetsz, az ilyenek megérdemlik a visszautasítást.
2012. márc. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Elejében rosszabbúl, de amióta van önbizalmam már nem bánt egy visszautasítás.
2012. márc. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
sajnos nem megy az ekezetem.Valami problema van a beallitasommal...
2012. márc. 9. 21:46
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem. Engem még nem utasítottak vissza. Igaz, eddig csak 1 emberbél próbálkoztam.
2012. márc. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
60%
Az első egy igazi bunkó állat, a második normális válaszoló, a kérdező pedig jó kérdést tett fel. Az én válaszom pedig az hogy nagyon nagyon nehezen élem meg mikor mind azt szajkózza hogy bocsika de nem vagy az esetem. Mikor rákérdezek miért, akkor azt válaszolják hgoy más fajta fiúk jönnek be -.- Annyira szánalmas és nevetséges, felb@sszák vele az agyam. Közben meg ők sem egy nagy számok. Ha majd eltelik 10 év és a szőke kockahasú herceg ott hagyja őket két három gyerekkel majd sírva keresnek valakit hogy vegye őket feleségül. NAgyon nehéz normális lányt találni, a kapcsolatok nagy része meg hamar tönkremegy, mert eleve értelmetlenül kezdődött és működött. Sokan nem ismerik a szerelem fogalmát. Akinek most ez a kommentem nem tetszett írhat választ de kérem moderáltan tegye!
2012. márc. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nyilván senkinek sem esik jól, ha visszautasítják. Nekem is először rossz érzés volt, de arra gondoltam hogy majd csak lesz jobb is. Amúgy én nagyon kínosan éreztem magam, mikor találkoztam azzal aki visszautasított, de azóta is jóban vagyunk, bár így mindig eszembe jut az a szitu. De mindenen túl kell tenni magunkat. Ja és egy idő után már lehet nem is fogod fel komolyan ha valakinek nem kellesz.
2012. márc. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
most éppen nekem is van az új suliban egy lány aki tetszik,sajnos van barátja és én amugyis félek-.-,egyszer elég régimódian szerintem:),rózsát akartam adni egy lánynak névnapjára,ő ezt nem tudta,és elődtem smárolt egy hülye barom állattal,ezt ugy éltem meg hogy sokat buliztam,Airsoft-oztam,ilyesmi
2012. márc. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Igazából engem sosem utasítottak vissza, akármit is jelentsen ez. Vagy csak nem emlékszem rá? Nem is tudom, nem tudom, több mint egy tucat barátnőm volt, ebből több komolyabb egy éves kapcsolat, de egyik sem úgy kezdődött, hogy én odamentem és akkor ajánlatot tettem, mint az út mellett szokás. Jóesetben ez úgy működik, hogy annyira összemelegedtek/beszéltek/néztek, hogy utána már kizárhatod annak a lehetőségét, hogy őt nem érdekli. Addig kell feszíteni a húrt, amíg saját maga nem mutatja ki egyértelműen. Akkor egye fene, megadod magad. A lányok szeretik, ha húzod őket, és nem úgy állítasz eléjük az első percben, hogy szia én egy szerelmes lovag vagyok.

Egy 21 éves srác.

2012. márc. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Amit az előttem szóló srác írt az nagyon is igaz!

22/L

2012. márc. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Eddig mindenki visszautasított és rosszul érintett mindegyik.

Azt se tudom milyen lehet az ha bejövök valakinek.

2012. márc. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!