Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szépen megkérek mindenk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szépen megkérek mindenkit akinek van egy kis ideje segítsen a véleményével/tanácsával. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. márc. 4. 00:05
 1/9 anonim ***** válasza:
2012. márc. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miben?
2012. márc. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nos újj vagyok itt tuti elrontottam valamit ugyhogy kommentbe irom. Juliusban megismertem egy pasit,4 éves kapcsolata volt. Külföldre ment dolgozni sok időt töltöttünk együtt( igen szexuális kapcsolatom is volt vele) mielőtt most kiment ujra külföldre beszélgettünk és kifejtette,hogy ő neki ez így jó maradjon így találkozgassunk,beszélgessünk esetleg szexuális kapcsolat ) aztán végülis elmondta hogy hiányoznék neki ha nem lennék már az életében,de neki most a munkára kell koncentrálni bízzuk a jövőre az időre.Amikor hazajött magyarba egyből találkoztunk egymásnál aludtunk. Azt hittem minden oké.. ezek szerint mégsem. A barát és a szerelem közt vagyok aztmondta. és hogy még ez mindíg ismerkedés. Ő teljes mértékben eltud lazulni melettem. Nagy sérelmei voltak a 4 éves kapcsolatábol. Talán félne? sokat gondolkozott a dolgunkon,hogy mi legyen! De én semmit nem értek mire véljem ezt a sok eltöltött időt? ondta hogy rágjam át szeretném e ezt így folytatni vagy zárjunk le mindent. Nagyon fontos nekem. Igen megtudnám várni. Kibirnám. És,hogy a távkapcsolat nem olyan nem jó csak a telefon beszélgetés mikor tudja,hogy nincs melettem nem tud átölelni. Én nagyon jól érzem magam vele mikor kiment 2 hónapra én megvártam. Nem foglalkoztam más fiúkkal eljártam bulizni de nem pasiztam be. Aztán végülis már azt mondta adjak neki időt de mire?? Nagyon összezavartodtam,félreérthettem nagyon a helyzetet.:S nem akarok csak szimpla barát lenni.. Kérlek szépen titeket segítsetek!!!
2012. márc. 4. 00:14
 4/9 anonim ***** válasza:

Fáradt vagyok, ezért csak 1-2 tippem van.

1. Kihasznál téged. Jó vagy neki dugásra, semmi több. Ez biztos azért van, mert jó nő vagy.

2. Tényleg nagy fájdalom érte és nem akar komoly kapcsolatot. De sex az kell neki.

Ha megértő vagy vele, szereted, boldogak vagytok, akkor bármi lehet belőle. Kérdés, hogy a munkája nem akadály-e egy komoly kapcsolatra.

Ennek az a hátránya is lehet, hogy te rabszolgájává fogsz vállni szép lassan. Mert mindent megteszel neki...


Szerintem egy nagyon pici időt adj neki, aztán beszélj vele, hogy ez így nem fog menni. Ha viszont menni fog, akkor reménykedhetsz, hogy egyszer komolyra fordul. Mást nem tehetsz.

2012. márc. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kedves 4-es, a két opciód gyakorlatilag ugyanaz. :) Viszont én is így gondolom. Nincs még túl a kapcsolatán valószínűleg, jó érzés neki, hogy van mellette valaki, még sincs olyan egyedül, de azért nincs szüksége egy barátnőre. az alapján, amit leírtál számomra egyértelműen az derül ki, hogy jó vagy neki pótléknak, de ebből részéről az életben nem lesz több. Ezt bizonyítja az, hogy felvetette, hogy ha képes vagy rá, akkor folytassátok így, ha nem akkor legyen vége. Még csak fel sem merül benne az, hogy komolyabb legyen. Várhatsz rá életed végéig is akár.

Én is azt mondom, hogy inkább állítsd tények elé, hogy neked ez így nem megy. Ha fontos vagy neki, akkor nem fog elengedni, ha nem akkor úgy is mindegy. Összeszorítod a fogaidat és tudomásul veszed, hogy ez nem a te időd. Ilyen egyszerű.

2012. márc. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Add meg az elérhetőségeidet és küldj mellé egy fényképet. Ha tetszel és nem lesz barátnőm, akkor havonta egyszer én is megduglak.
2012. márc. 4. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Utolsó te meg inkább ülj ki,normális választ kértem ha nem zavar.
2012. márc. 4. 02:12
 8/9 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag az utolsó véleménye megegyezik a felette lévőkkel, csak kicsit erősebben fogalmazott.

A szex jöhet, de komolyan tervezni, elkötelezni magát, esetleg hűséget fogadni azt azért nem akar.

Én keresnék valakit aki teljes odaadással szeret.

2012. márc. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Van hova beverni a répát ha hazajön. Ennyi.

A többi meg maszlag és linkelés.


35F

2012. márc. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!