Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Vagy ne tegyek semmit? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Van egy fiú, ő 17, én 19. Nagyon bejön nekem, és ő is szokott engem nézni, köszönni is szokott a suliban, meg egyszer odajött beszélgetni, szóval reméltem, hogy tetszem neki. Egyik nap céloztam rá, hogy mosolyogjon, ha én is rá, mert néha szokott, néha nem. Erre rámmosolygott, aztán közölte, hogy rossz kedve van és elment. Írtam neki, hogy ha bármivel tudnék neki segíteni, megtenném, mert nekem rossz őt szomorúnak látni. Elég hosszú üzenet lett, ha okos, kiveszi belőle, hogy fontos nekem, de csak annyit írt, hogy nem volt oka a rossz kedvének, de azért kösz. Ennyi. ÉN meg nem tudom, mit tegyek, ma is láttam, hogy néz, utána írtam neki, de nem tudok rajta kiigazodni. Lehet, hogy megijedt? De akkor miért köszön, miért néz, miért jött oda? Teljesen félreértettem? Segítsetek, légyszi! Előre köszönöm a válaszokat!

2012. márc. 9. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Két évvel fiatalabb, előferdülhet, hogy ennyivel éretlenebb is, tizenévesen ez sokat számít. Egyszerűen nem tudja feldolgozni a helyzetet, hogy egy lány nyomul rá talán.
2012. márc. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, erre én is gondoltam :-S. De én tényleg szerelmes vagyok belé, bevalljam neki?
2012. márc. 9. 17:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképp add a tudtára világosan, de adj neki gondolkodási időt, hogy eldöntse mit lépjen. Velem is hasonló eset történt, nekem túl gyorsan jött a dolog, úgyhogy inkább köszöntem szépen és hanyagoltam szegény lányt. Sok sikert!


20F

2012. márc. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hasznosak voltak, majd meglátjuk, mi lesz...
2012. márc. 9. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!