Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyit jelentettem neki?! Szeretett vala egyáltalán?!

Figyelt kérdés

Párom félreérthető helyzetbe keveredett. Minden ok amellett szólta, hogy megcsalt. Nagyon kikészültem, nagyon fájt és igazán fel se fogtam hogy ennyire félreismertem a párom.

Szakítottam vele sms-ben (tudom bunkóság a részemről 1 év után), de elborult az agyam és nem tudtam tisztán gondolkodni a méregtől. Erre nem írt semmi választ.

Csak aznap este írt egy üzenetet amiben megmagyarázta, hogy mi is volt az az egész. "A körülmények közjátéka volt és esze ágában sem volt megcsalni. Sajnálja, hogy egy ilyen hülyeség miatt elveszített, de tiszteletben tartja a kérésem és nem keres többet."

(Persze leszögezem, szerintem a helyemben mindenki azt hitte volna hogy megcsalt sőt még mindig nem vagyok 100%ban biztos abban, hogy teljesen ártatlan-e.)

De ami a legjobban fáj, hogy tényleg nem keres. Ennyi volt a kapcsolatunk? Ennyit jelentettem neki? Még mindig nem fogom fel. Ha igazán szeretne nem kellene mindent elkövetnie annak érdekében, hogy visszakapjon?

Mit gondoltok?



2012. márc. 8. 18:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ez már a harmadik kérdés amit kiírsz erről a kapcsolatról, egyértelmű hogy zaklatott vagy, de akkor most mit szeretnél? Te vissza akarod kapni? Ha jól emlékszem az előző kérdésben még az volt, hogy nem tudod higgy e neki, de nem fogadod vissza, akármit tesz, most meg az esik rosszul, hogy nem tesz semmit, de eddig valami magyarázatot próbált kreálni, nem? Megírta, mi történt. De lehet nem jól emlékszem már az előző kérdésedre, és zagyválok itt össze-vissza :)

Véleményem szerint a srácnak akárhogyan is, de be kéne bizonyítania azt, ha nem bűnös... mert ha nem lenne, akkor nem hagyná ám hogy te ezt feltételezd róla, pláne hogy még szakíts is vele. Igazad van, el kellett volna mindent követnie, de nem tette. Ne bánkódj utána, fiatal vagy még, nem ő az egyetlen a világon :)

2012. márc. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!