Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy az összes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az összes pasira, aki próbálkozik nálam, arra csak barátként tudok nézni?

Figyelt kérdés

Szóval az a baj, hogy mindig olyanok próbálkoztak nálam, akiket nagyon szerettem, mint embert, mert tényleg iszonyat aranyosan voltak, de azt elképzelhetetlennek tartottam, hogy összejöjjek velük, de még a mai napig kedvelem őket, mint barátokat, még ha utálnak is emiatt engem.


Csak ez tök rossz, mert úgy érzem, hogy így örökre egyedül fogok maradni. 23 éves vagyok amúgy.


2012. márc. 8. 12:55
1 2 3 4 5
 41/44 A kérdező kommentje:
15:16 Gratulálok a nagyon értelmes hozzászólásodhoz.
2012. márc. 8. 15:49
 42/44 anonim ***** válasza:

Bocsánat, ha kicsit félreérthető hangnemben írtam, ne haragudj. Erre reagáltam volna: "Most élhetnék életem végéig egy hazugságban, hogy de jól érzem magam ebben a kapcsolatban, de akkor meg csak egy illúzió lenne az egész, és nem őszinte. Annak meg mi értelme lenne?"

Szóval mégegyszer kevésbé félreérthetően: Vagy vársz a ripszropszkellnekem-re, vagy egy szimpatikus sráccal, aki szeret, kedvel stb., kialakítasz egy laza kapcsolatszerűséget, és figyeled az érzéseid. :)

Mégegyszer bocsi a félreértelmezhető válaszért.

2012. márc. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
Minden veszekedés ellenére én értem,mire gondolsz,hiszen én is így voltam sokáig. Volt egy srác,aki végülis nem volt csúnya kinézetileg egyáltalán,szerettem,mint embert,de nem tudtam vele elképzelni semmit,ő viszont nagyon szeretett és velem akart lenni. Azóta volt pár kapcsolatom,kerestem az ,álompasit' és minden kapcsolat kudarcba fulladt. A sok kretén után jöttem rá,hogy mindvégig ott volt,aki szeret,megbecsül és sosem ver át,csak észbe kellett kapnom. Most vele vagyok és imádom. :) Egy idő elteltével szerintem te is rá fogsz jönni,hogy mi éri meg és mi nem. :)
2012. márc. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:

Vagy félsz, vagy válogatsz.

De egyszer majd lesz valaki aki nem tántorít, na ő kell neked.

2012. márc. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!