Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy az összes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az összes pasira, aki próbálkozik nálam, arra csak barátként tudok nézni?

Figyelt kérdés

Szóval az a baj, hogy mindig olyanok próbálkoztak nálam, akiket nagyon szerettem, mint embert, mert tényleg iszonyat aranyosan voltak, de azt elképzelhetetlennek tartottam, hogy összejöjjek velük, de még a mai napig kedvelem őket, mint barátokat, még ha utálnak is emiatt engem.


Csak ez tök rossz, mert úgy érzem, hogy így örökre egyedül fogok maradni. 23 éves vagyok amúgy.


2012. márc. 8. 12:55
1 2 3 4 5
 31/44 awesomeness00 válasza:
Mi ez a szmájli? nem osztjátok meg velünk halandókkal?
2012. márc. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
Egy ujabb lotyó, aki a "hű", görény, de jó pasik után nyáladzik és leszarja az értelmes és nem "hű" jó pasikat. Nem kell aggódni, csak te is ugyanolyan felszínesz vagy, mint a nők többsége.
2012. márc. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 A kérdező kommentje:
@anyád a lotyó
2012. márc. 8. 14:20
 34/44 anonim ***** válasza:
33. Minden nő ilyen szinte. Kivéve akik feladták magukat. Nála ez akkor fog következni mikor elkezd látványosan öregedni. Illetve mindenkinél aki külső alapján válogat magának partnert. érdemes inkább belsőre menni, hosszútávon jobban megéri.
2012. márc. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 awesomeness00 válasza:
amúgy kedves kérdező, definiálnád nekem a "HŰ" érzést???
2012. márc. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 A kérdező kommentje:

De most őszintén. Ha van egy lány, akit nem akarsz megcsókolni, nem akarsz vele lefeküdni, nem akarsz tőle semmit, nincs semmilyen fizikai vonzalom, összejönnél vele?


Nem hiszem. Akkor most ki is a képmutató?

2012. márc. 8. 14:32
 37/44 anonim ***** válasza:
Én nem csak hogy össze akartam vele jönni, hanem meg is tettem. És tudod mi történt? Beleszerettem. És nem a külsejébe. Valamennyi fizikai vonzalom mindig van, ezt sokan elfelejtik vagy tudomást se vesznek róla. Én is éreztem iránta, de közel sem akkorát mint egy tipikus szép lány esetében. ja az meg a legalja, hogy a sok baszásorientált ösztönlény erre csak legyint és annyit mondd : neked csak ennyi jutott...vicces.
2012. márc. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
Ha már megvan a szimpátia (emberileg), akkor miért ne jönnék össze vele? Max nem alakul ki az a "hű" érzés, de ahogy valaki fennebb írta, van hogy sok idő eltelik addig. De ha nem is adsz esélyt, hogy kialakuljon, csak lesed a jóképű pasikat, hogy azt mondhasd a külsejére, hogy "hű", akkor neked nem is való értelmes pasi.
2012. márc. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:

Hát jó. Nem értek veletek egyet, de azért örülök, hogy írtatok.


Volt, hogy adtam esélyt olyan pasinak, (többször is!), aki nem jött be külsőre, de bizonyos idő elteltével mindig rájöttem, hogy nem érzek iránta többet, mint barátság, és szakítottam vele.


Ennyit erről.


Nem vagyok már szűz, ha úgy jött le a kérdés. Voltak kapcsolataim. Volt akiknek adtam esélyt, de nem működött, hiába próbáltam. Ez van, nem tudok mit csinálni.


Most élhetnék életem végéig egy hazugságban, hogy de jól érzem magam ebben a kapcsolatban, de akkor meg csak egy illúzió lenne az egész, és nem őszinte. Annak meg mi értelme lenne?

2012. márc. 8. 14:46
 40/44 anonim ***** válasza:
Naaaaa! Ezért kő összegyünni valakivel. Na de télleg, komolyan! Az ég világon egy büdös lószar darabnyi értelme sincs megmondani azt előre, hogy jaj hát úgyse alakul majd ki bennem semmi... Mert ha eddig így volt, akkor mindig így lesz.. Hülyeség.
2012. márc. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!