Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy az összes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az összes pasira, aki próbálkozik nálam, arra csak barátként tudok nézni?

Figyelt kérdés

Szóval az a baj, hogy mindig olyanok próbálkoztak nálam, akiket nagyon szerettem, mint embert, mert tényleg iszonyat aranyosan voltak, de azt elképzelhetetlennek tartottam, hogy összejöjjek velük, de még a mai napig kedvelem őket, mint barátokat, még ha utálnak is emiatt engem.


Csak ez tök rossz, mert úgy érzem, hogy így örökre egyedül fogok maradni. 23 éves vagyok amúgy.


2012. márc. 8. 12:55
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
100%

Amikor megismertem a páromat, egyáltalán nem érdekelt, mint férfi... sőt, továbbmegyek: még csak nem is tudtam rá úgy nézni, mint férfira. Ő lett a legjobb barátom, bármit megbeszélhettem vele, mert mindig meghallgatta a gondjaimat, és ő is elmesélte nekem az ő problémáit. Megvolt közöttünk a kölcsönös bizalom. Egy hullámhosszon voltunk, azonosan láttunk dolgokat, mindig hasonlított a véleményünk, ugyanúgy gondolkodtunk a világról, egyszóval remekül megértettük egymást, de soha, soha az életben nem láttam benne a férfit... egészen addig, amíg egy közös beszélgetésünk során hirtelen meg nem csókolt. És akkor valahogy rádöbbentem, hogy "Jéé! Nézzenek oda, basszus, tulajdonképpen ő is pasiból van." Olyan volt, mintha akkor láttam volna őt először, pedig ismertem már évek óta. Valahogy akkor tudatosult bennem, hogy a legjobb barátom igazából ugyanolyan férfiből van, csak én nem vettem ezt észre eddig... De ő is ugyanúgy pasi, méghozzá nem is akármilyen, hiszen évek óta ő a legfőbb támaszom, a bizalmasom, a lelki társam, a legjobb barátom, minden!! Pedig mondom, azelőtt sose úgy néztem rá, mint egy férfira, csakis mint a legjobb haveromra.


Na, mindegy. A történt ott végződik, hogy igazából még most sincs vége: a csók után összejöttünk és azóta is együtt vagyunk, most már lassan 4 éve. :)


Ja, és a legfontosabbat még nem mondtam: 2 hónapja megkérte a kezemet is, azóta menyasszony vagyok. :D


Szóval szerintem ne ítélj elsőre a külső alapján, először inkább ismerd meg, mert lehet, hogy te is először csak egy jóbarátot látsz majd a srácban, de később kiderülhet, hogy Ő lehet Neked az igazi. :) Nem szabad elsőre leírni senkit, mert még okozhat meglepetéseket. :)

Sok sikert! :)


24/L

2012. márc. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:

Hát még sosem volt olyan, hogy lányokat néztem volna, hogy de jó csaj. Csak egyszerűen tényleg mindig az van, hogy olyan pasik tetszenek meg, akiknél tudom, hogy esélyem sincsen.


Vagy pl volt olyan, hogy kezdeményeztem, aztán neki meg én nem jöttem be. Ebből meg azt a következtetést vontam le, hogy akárkihez mennék oda, aki tetszik, úgyis csak elutasítana. Jó tudom, ez így elég hülyeség, de bennem van az is, hogy derogál számomra az, ha nekem kell keresnem egy fiú társaságát. Szóval azért azt hiszem kell, hogy az emberben maradjon valamennyi büszkeség, és ne alázkodjon meg teljesen.

2012. márc. 8. 13:27
 23/44 anonim ***** válasza:

A rossz tapasztalat miatt van ez így! + az ideálok miatt


# 23

Néha nem is azt kapjuk, amit igazán szeretnénk kapni!

De néha ez a dolog sokkal több, mint egy ideál!



RPS egyre jobban utálom a gyik-ot

2012. márc. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:

Ha annyira utálod, miért nem törölteted magad?


Másrészt meg senki nem kötelezett, hogy válaszolj.

2012. márc. 8. 13:51
 25/44 A kérdező kommentje:
Nem tartott fegyvert senki a fejedhez szerintem.
2012. márc. 8. 13:52
 26/44 anonim ***** válasza:

Az csak az aláírásom, semmi rossz indulatú dolog nincs benne!


Értelmesen válaszoltam a kérdésedre?

Szerintem igen!

2012. márc. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:

Nem maradsz te egyedül... :) Tudom én is, milyne frusztráló, ha sorra jönnek a pasik, és szinte húzod a szád, és semmit nem érzel, ha valamit igen, az is csak semleges..... Max jófejnek meg értékesnek tartod emberileg, így barátoddá teszed. És ennyi. És akkor van sok fiú barátod.

Na de ez nem jelenti azt, hogy ez mindig íííígy lesz...:) Majd jön a lovagod, vagy úgy, ahogy az előző válaszoló írta, hogy régebbről ismered, vagy úgy, hogy hirtelen eléd rohan, te meg belekapaszkodsz a köv. percben.. :)

Ne stresszeld magad emiatt.. Rossz, ha ezt csinálod. :)

20N

2012. márc. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:

Jó csak ez kb. úgy jött le, hogy miért kérdezek ilyen kretén dolgokat. Szóval szerintem az aláírásoddal olyan embereket is sértesz, akik nem feltétlenül érdemelnék meg.

Na mindegy, ez az én véleményem.

2012. márc. 8. 13:56
 29/44 anonim ***** válasza:

Bocsánatodért esedezem!


És a tegnapiért is bocsi még 1x

2012. márc. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:
-.-
2012. márc. 8. 14:03
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!