Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért a harmadik fél torkának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a harmadik fél torkának esnek megcsaláskor?!

Figyelt kérdés

Olyan hihetetlenül kínos szituációba kerültem! Megismertem egy srácot talán egy hete, nem indult semmi komolynak, én most nem vagyok túl randihangulatban, mondta, hogy jó, mert ő se akar semmi komolyat, érezzük csak jól magunkat. Most vonatkoztassunk el attól, hogy ezzel ki ért egyet, ki nem.

Ma elmentem a sráchoz, és belevágtunk a dolgokba, nem részletezem, mire az akció közepén hazaállított a barátnője - mert kiderült, hogy van neki, amiről elfelejtett tájékoztatni, mikor kérdeztem róla - levágta az egyértelmű szituációt, tök jogosan kiakadt, maaaajd (!!!) nem ám a srácát képelte volna fel, hogy hogy lehetett ilyen szemét, nem! Konkrétan lerángatott az ipséről, majd össze-vissza ráncigálta a hajam, mint valami megtébolyodott őrült, hogy én milyen egy hülye kva vagyok és hogy vehettem el az ő Dávidkáját - a srác nekem Rolandként mutatkozott be... - blabla. Jó, én se voltam túl rendes, mivel a 4 idősebb fiútestvérem mellett már hozzászoktam a bunyókhoz, szóval elég rendesen hozzávágtam a szekrényhez csóri csajt, de annnnyira megalázó volt!

A srác meg csak állt, nézett idiótán... Gyorsan eljöttem, de nem is értem!!! Másokban fel sem merül, hogy talán nem én vagyok a hibás?!!

Ti jártatok már így?! Ez annyira kínos...


23L


2012. márc. 7. 00:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
83%

Azért esnek a harmadik félnek, mert végtelenül idióták. Sosem a harmadik fél a hibás. Sohasem! Ezt illene már megtanulni (bár amennyire antiszocok az internet generációk).


Hisz miért lenne? Lényegtelen, hogy Te, mint harmadik, tudod hogy van-e valakije vagy nincs. Te akarsz tőle valamit (evvel semmi baj nincs), és a srác döntése, hogy belemegy vagy sem. Sohasem a harmadik fél a hibás. Mindig a megcsaló vagy annak a párja az! Ezt jó lenne felfogni ésszel, ne csak a b*száshoz legyen eszetek (vagy ahhoz sem, mondjuk a dugáshoz nem kell sok ész).


Vagy itt mindenkinek értelmi fogyatékos a párja és az első felkínálkozónak odaveti magát?

2012. márc. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
utolsónál a pont.
2012. márc. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!