Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért a harmadik fél torkának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a harmadik fél torkának esnek megcsaláskor?!

Figyelt kérdés

Olyan hihetetlenül kínos szituációba kerültem! Megismertem egy srácot talán egy hete, nem indult semmi komolynak, én most nem vagyok túl randihangulatban, mondta, hogy jó, mert ő se akar semmi komolyat, érezzük csak jól magunkat. Most vonatkoztassunk el attól, hogy ezzel ki ért egyet, ki nem.

Ma elmentem a sráchoz, és belevágtunk a dolgokba, nem részletezem, mire az akció közepén hazaállított a barátnője - mert kiderült, hogy van neki, amiről elfelejtett tájékoztatni, mikor kérdeztem róla - levágta az egyértelmű szituációt, tök jogosan kiakadt, maaaajd (!!!) nem ám a srácát képelte volna fel, hogy hogy lehetett ilyen szemét, nem! Konkrétan lerángatott az ipséről, majd össze-vissza ráncigálta a hajam, mint valami megtébolyodott őrült, hogy én milyen egy hülye kva vagyok és hogy vehettem el az ő Dávidkáját - a srác nekem Rolandként mutatkozott be... - blabla. Jó, én se voltam túl rendes, mivel a 4 idősebb fiútestvérem mellett már hozzászoktam a bunyókhoz, szóval elég rendesen hozzávágtam a szekrényhez csóri csajt, de annnnyira megalázó volt!

A srác meg csak állt, nézett idiótán... Gyorsan eljöttem, de nem is értem!!! Másokban fel sem merül, hogy talán nem én vagyok a hibás?!!

Ti jártatok már így?! Ez annyira kínos...


23L


2012. márc. 7. 00:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
19%
Mert veled csalta meg te igen hülye.
2012. márc. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Dehát nem tudtam, hogy van nője! Akkor otthagyom a fenébe!
2012. márc. 7. 00:16
 3/12 anonim ***** válasza:
Hú, ez elég meredek eset, és elég speciálisnak, egyedinek tűnik. Nézd, egyértelmű, hogy Te nem vagy hibás. A csaj lökött, de a palijának is le kellett volna állítania. Próbáld minél hamarabb túl tenni magad rajta, és elfelejteni.
2012. márc. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ebben a kivételes esetben tényleg nem a te hibád volt....De egyébként,mikor tud a 3.fél a létező barátról/barátnőről,akkor igen lehetne benne több belátás.
2012. márc. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 lila nyuszi ***** válasza:
Megértem a lányt... De igen, alapból neked van igazad, a pasi egy ribanc ha ilyenbe belemegy és elfelejti közölni Amúgy érdekelt volna, hogy van barátnője?
2012. márc. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 lila nyuszi ***** válasza:
Ok, csak most olvastam...
2012. márc. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen, pont ezért... Én nem kezdek csajos srácokkal. Nem azért, mert ne lehetne őket elszedni valahogy, csak egyszerűen nálam ez ilyen tabu dolog... kizáró tényező.
2012. márc. 7. 00:27
 8/12 lila nyuszi ***** válasza:
Szerelem elvakít... Hogy esne neki az ő szeretett párjának még ha mással keffent is.
2012. márc. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát, velem is ordibált már bevadult feleség, úgy kellett visszafogni, hogy ne jöjjön nekem. Elég hülye szitu volt, mert én sem éreztem magam hibásnak... A kedves férjével kellett volna ordibálnia - ő megérdemelte, nagyon is!
2012. márc. 7. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azért a 3. fél torkának esnek, akkor ha már a pasinak nem volt esze, akkor legalább a nőnek (betolakodó) lett volna esze és nem kezdett volna ki egy házas, vagy párkapcsolatban élő férfival. Ennyire egyszerű.
2012. márc. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!