Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van párkapcsolatom de lelkileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van párkapcsolatom de lelkileg kötődök más pasihoz is. Járt már valaki ebben a cipőben? Hogyan lett vége a helyzetnek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 6. 19:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
ne csinálj párkapcsolatot úgy h közben mást szeretsz mert elfelejteni nem fogod viszont a párod megérzi rajtad h valami nem stimmel és így is úgy is szakítás lesz a vége:/
2012. márc. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Kilyukadt a cipő és mezítláb maradtam.
2012. márc. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Döntened kell, különben könnyen a két szék között, a pad alatt fogod találni magad.
2012. márc. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

háát...


ilyen helyzetben jártam, de ebben én az a pasi voltam akit a lány szeretett és lelkileg kötődött hozzá...szóval én voltam az a több mint barát és több mint szerető...

2012. márc. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

én nem vagyok belé szerelmes, csak kötődök hozzá mint barát. Viszont most úgy érzem magam mintha megcsalnám a párom, holott nem..

A másik pasi szeretett volna többet, de csak barátok maradtunk.

2012. márc. 6. 19:57
 6/23 anonim ***** válasza:
szóval most lelkiismeret furdalásod van mert nem akarsz a baráttal össze jönni holott ő többet érez irántad??attól félsz h így elveszítenéd egy jó barátod?nos a döntés a te kezedben van !
2012. márc. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
és a párod valóban szereted, vagy van valami amiért nem tudod elhagyni vagy nem mered elhagyni?
2012. márc. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
igen, ez is bennem van, ráadásul valószínűleg csak szex lenne a dologból. És a párommal szemben sem érzem fairnek.
2012. márc. 6. 20:04
 9/23 anonim ***** válasza:
és ha őszinte vagy akkor valóban szereted a párodat? vagy van valami ami miatt nem mered elhagyni vagy nem tudod elhagyni?
2012. márc. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
a legutolsó hozzászólásból azonban azt veszem ki h neked is tetszene a dolog ,de akár tetszik akár nem te magad mondtad h nem lenne szép dolog úgyh ne is tedd!!!
2012. márc. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!