Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? L/16

Figyelt kérdés

Szóval... Már lassan egy éve együtt vagyok a barátommal, és nagyon jól megértjük egymást, szeretjük egymást, stb. Van egy lány, akivel én mostanában kezdek nagyon jóban lenni. Szinte teljesen olyan mint én (csak két évvel fiatalabb). Nagyon jókat tudunk beszélgetni, folyton ölelgetjük egymást, stb... Azt tudom, hogy régen bejött neki a barátom (aki nem viszonozta az érzéseit, csak mint barátot szerette). Egy időre el is hidegültek egymástól, most azonban, hogy én jóba lettem a csajjal, elkezdtek megint dumálni (semmi komoly, nem perverzkedtnek, csak úgy jól elvannak).

Engem ez kicsit zavar, pontosabban félek, hogy mi lesz a vége. Egyre gyakrabban beszélgetnek, a csaj még néha fészen is ír az üzenőfalára (szintén hozzé kell tennem, h nem nyomulósan, de azért írogat...).


Szerintetek jogosan van bennem rossz érzés ezzel kapcsolatban? Mit kéne tennem? A lányt is nagyon szeretem, de a barátomat -egyértelműen- jobban... :S


Előre is köszönöm mindenkinek!


2012. márc. 3. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudom hogy rossz érzés, és sejtem hogy mik járnak a fejedben, de szerintem ezen nem kéne gondolkodnod se! ha a barátod szeret, úgyse akar többet a másik lánytól...bizalom kérdése
2012. márc. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jóban vannak. Szerintem nem kéne felfújnod. Azért van a pasid Veled, mert Te kellesz neki. Ez ilyen egyszerű.
2012. márc. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nem fog elhagyni a másik lányért,mert ha nem téged szeretne akkor nem veled lenne,de ha nagyon kételkedsz akkor üljetek le és beszéljétek meg.
2012. márc. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nincs mitől félned, hiszen a barátod akkor nemet mondott neki amikor nem volt senkije. Miért mondana igen 2.-jára ráadásul, hogy nincs már egyedül... logikátlan.

Nem hinném ho9gy van ok az aggodalomra.

2012. márc. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a másik lányt szeretné, akkor már rég szakított valna veled.
2012. ápr. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!