Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? 11 éves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 11 éves lány vagyok és a pasim holnap csókolozni akar de én nem vagyok benne biztos! De már megígértem neki!

Figyelt kérdés

2012. márc. 6. 17:54
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim válasza:
lehetni lehet csókolózni csak 1 kis bibi van az ilyet nem kell igérgetni ez jön magától csókolózhatsz vele de a szexig nem szabad eljutnotok...
2012. máj. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:

48.-nak üzenem hogy téged ki kellene lőni a Marsra! Ez a 11 éves csaj is ugyan olyan érző ember mint a többi (normális ember). Téged kellene felrúgni, de úgy hogy le se ess. Az ilyen ostoba emberektől fordul fel a gyomrom mint amilyen te is vagy. Át se gondoltad hogy ez a válasz hogy eshetett szegény kérdezőnek.

A kérdésre a válasz pedig: a csókkal még várjatok ha nem élvezted. Csók nélkül is lehettek boldogok. Ha elhagy téged azért mert nem akarsz smárolni akkor ez azt jelenti hogy nem voltál számára olyan fontos mint ő a te számodra! A hülye válaszokra ne figyelj oda, főleg erre a 48.-ra!!!!!!

2012. máj. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
Nézd meg a kérdező többi válaszát. Elég merész 11 éves létére
2012. máj. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
Hát nem azért de 11 évesen még a játszótéren játszottunk a fiúkkal nem csókolóztunk,eléggé szánalmas.És ilyen korán csókolózni?Én már 14 éves vagyok de úgy érzem ,hogy annyira nem vagyok érett kapcsolathoz,csókhoz szóval szerintem várj még!!!
2012. máj. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
54# ott a pont. 50# 11 évesen 1. Randi? Komolyan te is ugyan olyan beteg vagy mint a kérdező
2012. máj. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
Nem kell ahhoz fő iskola hogy oltogassatok valakit! Elhiszem hogy egyeseknek meg erőltető normális válaszokat adni, de azért az már durva amit erről a szegény kislányról beszéltek itt! :(
2012. máj. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim válasza:
En 12 vagyok. A csokolozas alapbol 12-13 evesen korai, de 11-nel meg nagyon nem kell. Azt meg csak ugy megkerdeznem hogy 11 evesen mit hivsz te,, pasidnak"? Plane ha meg nem is csokolt meg (mondjuk meg nem is kell)!!
2018. okt. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!