Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? 11 éves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 11 éves lány vagyok és a pasim holnap csókolozni akar de én nem vagyok benne biztos! De már megígértem neki!

Figyelt kérdés

2012. márc. 6. 17:54
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
100%
Na látod, mondtuk, hogy ráérsz még!
2012. márc. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
75%

"Leht hogy ő élveztem de én nem!"


Többet kéne foglalkozni a nyelvtannal a ribanckodás helyet, kicsi lány...

2012. márc. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
44%
"Lehet h ő élveztem de én nem"... Itt azt hittem h besz*rok a röhögéstől, mert még írni sem tudsz meg egy hülye kisgyerek vagy de te már nyalod-falod a barátod. Ennyire eltorzult lenne a világ? O.o Mi lesz később? Szex? És mit fog fogni rajtad? Melled sincs!! Inkább "szakíts vele és ülj le tanulni! Ha v.mi rokonom lennél akkor most úgy felpofoználak h a fal adná a másikat!!!!!!!
2012. márc. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
100%
Mester! Várjál még 4-5 évet légyszíves!
2012. márc. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim válasza:
85%
szerintem mondd meg neki, hogy holnap otthon BARBIE-zol és lego-várat építesz, és segítesz Anyukádnak takarítani, meg játszol a kertben, mert k*rva jó idő van, b*sszameg! ne idegsíts már fel! 11 éves vagy!!! gondolkozz már el!!!
2012. márc. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
Hat 11 evesen en csokoloztam, de szerintem jo volt bar ezt megbeszeles alapjan eleg sz.r :/ de mit jelent az hogy fiatal a csokolozashoz? A petting meg a szex az oke hogy fiatal de mire alapozzatok hogy valaki fiatal? Hogy nem tud? 13/L vagyok de en sem ajanlom mert jobb lett volna ha enis csak gimis koromban csokoloztam volna eloszor mint a tobbi csaj
2012. márc. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 A kérdező kommentje:
Köszike a válaszokat!!!!!!!!!!!!!!!!! Szakítottam vele de nagyon szeretem és újra akarom kezdeni!
2012. márc. 11. 20:07
 28/57 anonim ***** válasza:
55%

Kérlek ne oltsátok már ennyien!! Nem egy ember hibája, hogy ide került a világ! Az isten szerelmére, ti is voltatok gyerekek! Azt csináltátok amit a barátotok, akármennyire is hülyeségnek hitted.. ez megy a világban, és lesz ez még rosszabb is. Én például úgy vagyok, hogy a barátnőmnek van pasija, és ő azt akarja, hogy nekem is legyen.. én hiába mondogatom, hogy még nem vagyok felkészülve ehhez, meg nincs is olyan akivel lehetne, nem érti meg :) nem baj én így szeretem xD olyan mint és! értetlen.. na mindegy.. tényleg nem kötelező már 11 évesen a pasik után rohangálni, de ha már ő ezt akarja, akkor válaszoljunk neki szépen, normálisan, és ne kurv@zni, rib@ncozni, mert ez nem az!!!! Sokan nincsenek tisztában vele mit jelent.

“Kurv@ az, aki pénzért vagy egyéb, főleg pénzben kifejezhető értékekért cserébe adja oda testét másoknak alkalmi használatra.”


"A rib@nc hetente, esetlen naponta váltogatja a partnereit, flegmán viselkedik, nem tisztel másokat stb.


remélem tudtam segíteni pár embernek..

2012. márc. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
58%
Jah és nem kell felhívni a figyelmem, tudom hogy tele van helyesírási hibával, de amikor valaki úgy ír hogy mérges, akkor az valószínűleg gyorsan ír, több hibát ejtve..
2012. márc. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
0%

most mi a f@szt kell oltogatni szegény gyereket? -.-" Ha nem tetcik a kérdés nem kell comentet irni, és nyanák már más világ van mint 35-40-45-évvel ezelött! -.-" Én 34-éves vagyok mégsem vagyok ennyire lemaradva! Egyépként a kérdésre a válasz: Nekem az első csókom 13-évesen történt meg! Én nagyon élveztem és a párom is! És Semmi baj hogy megigérted neki, lehet hogy nem élvezed a csókot mert a fiú nem olyan csókot adott neked amilyet te élveztél volna! pl.: Lehet hogy még nem jöttél rá hogy a lassú csókot szereted, és ő gyorsan csinálta mert már tapasztalt benne ilyesmi, ezt csak pédának mondtam! :) Ne izgulj majd hejre jön minden.:D

(Elnézést kicsit sok volt a szóismétlés.:D )

2012. márc. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!