Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? 11 éves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 11 éves lány vagyok és a pasim holnap csókolozni akar de én nem vagyok benne biztos! De már megígértem neki!

Figyelt kérdés

2012. márc. 6. 17:54
1 2 3 4 5 6
 41/57 A kérdező kommentje:
Szeretek komenteket írkálni mert vicces amit írkálnak! Egyébként be lehetne fejezni hogy én még 11 évesen.......... Nem érdekel!
2012. márc. 16. 09:40
 42/57 anonim ***** válasza:
Akkor minek írtad hogy 11 éves vagy, ha el akartad kerülni a beszólogatásokat?
2012. márc. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 A kérdező kommentje:
Azt hittem az emberek segítenek és nem beszólogatnak! De csak pár embertől kaptam erősítést!
2012. márc. 16. 18:21
 44/57 anonim ***** válasza:
Most kedvesen: Kérlek szépen titeket, akik egy kicsit csípős modorral vélekedtek a kérdezőhöz.. Legyetek szívesek egy kicsit visszafogni magatokat, és a felesleges dolgok helyett válaszoljatok neki, vagy esetleg normálisan, magyarul, megmondani neki mit gondoltok, és nem ebben a formában. A kérdés ez: "mit tegyek" És nem az, hogy mit gondoltok rólam. Remélem megértettétek :)
2012. márc. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
75%
18:59 köszönjük. Kb. senkit sem érdekelsz. Azt írok amit akarok. ;))
2012. márc. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 A kérdező kommentje:
18:59 Köszönöm szépen az alatta lévőnek pedig azt üzenem hogy te vagy leszarva és nem kell írnod!
2012. márc. 16. 21:10
 47/57 anonim válasza:
12 vagyok még nem csókolóztam nincs pasim és egyiket sem tervezem közel jövőben.
2012. ápr. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
38%

Aki irta hogy a kerdes 'mit tegyek' nem pedig az hogy 'mit gondoltok rolam' annak gratulalok! O tudja hogy mire valo ez az oldal nem pedig baszogatja a kerdezot! Aki meg azt irta hogy 'minek irtad ki hogy 11 vagy ha el akartad kerulni a beszologatasokat' vagy valami ilyesmit, annak meg csak annyit hogy az elso komment ez lenne: Hany eves vagy?

Szoval mostpedig a kerdezonek: Ha szereted akkor nincs semmi baj:) ha ismet csokolozni akar de te nem akkor nyugodtan utasitsd vissza. Ha eleg fontos vagy neki akkor nem szakit veled ezert. Sok sikert!! 13/L

2012. ápr. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
#48. 13 évesen fogalmam sincs h mit keresel a szerelem,szex kategóriában. Ne itt osztogasd az észt,mert tudod kit érdekel egy 13 éves véleménye. Inkább keress fel egy nyelvtantanárt. Am kérdező neked is nagy pofád van. Komolyan én úgy felrugnálak h mire leesnèl a ruhád kimenne a divatból. :D
2012. ápr. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
61%
Nekem a volt pasim-szintén 11 voltam-megkérdezte tőlem 1. randin hogy "a szexxel hogy állsz?". Ott,a nyílt utcán pofoztam fel! 11 évesen ilyenbe még nem kell belemenni.
2012. máj. 3. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!