Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? 11 éves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 11 éves lány vagyok és a pasim holnap csókolozni akar de én nem vagyok benne biztos! De már megígértem neki!

Figyelt kérdés

2012. márc. 6. 17:54
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
94%
Még fiatal vagy ehhez, szólal hogyha nem akarod, nyugodtan mond meg neki, hogy még ne. Ráérsz még az ilyenekre...
2012. márc. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat bár elég sokan leszavazták! De nem baj örülök hogy legalább őszinték az emberek!!!!!!!!! Nagyon szeretem a fiút! És már egy csomó barátnőm megcsinálta! Pedig ők sem idősebbek!
2012. márc. 6. 18:30
 13/57 anonim ***** válasza:
100%
Ne a barátnőid legyenek a mércék, döntsd el te, hogy mikor akarod, bár szerintem ez még elég korai... Nehogymár mások alapján döntsd el, hogy mi jó és mi kell neked.
2012. márc. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
81%

Barátnőid beleugranak a kútba. Követed őket?

Barátnőid mindegyik egy ribanc kora ellenére. te is az akarsz lenni?

2012. márc. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
29%
az én sulimban is sok ilyen van :S nagyon zavaró, hogy ilyen korán elkezdik. Megtörtént eset: egy olyan fiúval aki 3 évvel idősebb náluk, méghozzá az osztálytársam, szóval képzeljetek el egy 8.os srácot, aki egy 5.es kiscsajjal jár -.- méghozzá még le is szopatta.. PERSZE PERSZE hülye fejével bele is egyezett! rühellem az ilyeneket.. annyit mondok, csók, tapi, ilyen világban már normális, de több nem :D
2012. márc. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
61%

Te barbizzál, a "pasid" meg legózzon. Mi a francot keresel itt? Örüljél annak, hogy gyerek vagy, és ne játszad az agyadat!


Buta kölyök!

2012. márc. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
23%
Hogy a halálba járhattok a pasiddal, ha még nem csókolóztatok? OMG
2012. márc. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
0%
Én 8 évesen pettingeltem először és 11 évesen volt a csók a barátnőmmel. Nincs benne semmi rossz. Ne félj tőle.
2012. márc. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
27%
Hát szerintem az sem normális ha az ember 22 évesen utálja a nőket, és még nem csókolózott. :) Lehet akkor a te rendszeredbe van a hiba, nem a 'mai világban' :)
2012. márc. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ma megtörtént a csók! De meg is bántam! Úgy érzem nem kellett volna még! Olyan érzésem van mintha menne tönkre a kapcsolatunk! Leht hogy ő élveztem de én nem! :(
2012. márc. 7. 16:55
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!