Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek 14 éves lány és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 14 éves lány és 23 éves férfi kapcsolata elfogadható?

Figyelt kérdés
2012. márc. 6. 07:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/74 anonim ***** válasza:
elég mocskos a szád,azért..amúgy nekem nincs kamasz gyerekem,ahhoz túl fiatal vagyok,csak mondom,azért nem minden kis 12-14 éves kefél szerencsére,és az hogy neked mi a tapasztalatod azért lényegtelen mert 10ezerből 1 lány van aki ilyen helyzetben úgy "jár mint te,hogy összejön egy idősebbel és együtt is maradnak,nem azt kell mondani a gyerekeknek keféljetek csak van már jogotok 14 évesen,mert azzal csak ártotok nekik
2012. márc. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/74 A kérdező kommentje:
köszönöm most itt az utóbbi válaszolóknak,köszönöm h támogatnak és megértenek! :) sokat jelent ez nekem.
2012. márc. 29. 23:01
 63/74 anonim ***** válasza:
50%
agi91babe: Vicces, ahogy statisztikákkal próbálod alátámasztani az igazad, meg hogy nem is vagy akkora ribanc, hogy 14 évesen már toltad. Ne áltassuk egymást, az vagy.
2012. márc. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/74 agi91babe ***** válasza:
igen, az vagyok. most jobb neked? :D
2012. márc. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/74 anonim ***** válasza:
54%
Nem különösebben érdekel, csak ne próbáld ráerőltetni másokra az elbaszott világképed, mert nem helyes.
2012. márc. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/74 agi91babe ***** válasza:
35%

1.Nekem legalább van kialakult világképem.

2. A kérdező választ várt egy problémára, leírtam a véleményem meg a tapasztalatom.

3. Nem vitatkozni vagyunk itt,nem ez az oldal célja, hanem a segítségnyújtás

4. Önző vagy, ha ezt a segítségkérő felületet mások megbántására, inzultálására használod, ahelyett hogy szimplán segíteni probálnál a kérdezőnek.

5. Nem kell, hogy egyféleképp gondolkodjunk, én sem szidlak, te se tedd. Nem ismerjük egymást, nem tudhatjuk kinek van elbaszottabb élete. Ha te így vagy boldog legyen. Én így vagyok.

Pont

2012. márc. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/74 anonim ***** válasza:

Szerintem ha az a pasi tényleg egyetemi tanár, akkor kizárt h 23 éves, ha pedig tényleg 23 akkor meg az kizárt h egyetemi tanár.

Véleményem szerint amúgy egy 14 éves kislány csak ne pasizzon, legalábbis ne felnőttekkel.

Csajszi, előtted az élet, nehogy már most leragadj egy nálad jóval idősebb pasinál :S ezt én inkább csak rajongásnak nevezném, hidd el lesz más pasi is az életedben. Ne hagyd magad becsapni!

2012. máj. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/74 anonim válasza:
Lehet hogy te éppen azt érzed hogy szerelmes vagy ebbe a fiúba.De egész egyszerűen nem tudod neki azt nyújtani amire szüksége van.1 megoldás van.Vegyél neki guminőt.Attól függetlenül apucikád helyében agyonvernélek titeket.Akár milyen szemétnek is tűnök ez az igazság.
2013. márc. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/74 anonim ***** válasza:
gondolj csak bele,a szerelmedet le is csukhatjak pedofilitas vadjaban
2013. ápr. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/74 anonim ***** válasza:

Utolsó!

14 éves elmúlt senkit sem csuknak le.....


Kb 4 év múlva már igen (18 és 27 évesen)


Teljesen más életritmusban éltek, más szakaszában az életeteknek, te még nem vagy, vagy most leszel középiskolás, ő lassan végez az egyetemen ( szerintem phd hallgató a srác és tart emiatt órákat gyakorlatokat, de egy 14 éves szemében ez már tanár minősítés, hiszen tanít....)


Nincs jövője.

Egy ennyi idős férfinek nem elég a kezét fogni. Ennyi idős volt a vőlegényem amikor már összeköltöztünk.....

Gondolj bele, hogy mi mar akkor gondolkodtunk a házasságon gyerekeken. Ennyivel felnőttebb az ember 20- onévesen.


Szerelem..... Arról meg nem sokat tudhatsz, nem mondom, hogy nem vagy szerelmes, de később rájössz, hogy ennyi idősen mást jelent...



Szerintem igen ,szakíts...most, mielőtt még hülyeséget csinálnál.....

2013. ápr. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!