Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 21 éves lány vagyok, van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves lány vagyok, van egy idősebb férfi akinek tetszem és ő is nekem. Mit tegyek?!

Figyelt kérdés
Az egyik probléma, ha lehet ezt problémának nevezni, a korkülönbség, ő 35 éves. A másik probléma, hogy családja is van,9 éves a kisfia, a feleségét már nem szereti, már volt rá alkalom, hogy megcsalta. Nagyon sokszor próbálkozott már nálam, de eddig visszautasítottam, mert házas ember, de mostmár mégis engednék a csábításnak, úgy érzem, hogy kezdek beleszeretni. Mit tegyek?! Várok minden választ, akár jó, akár rossz, az építő kritika is kritika : )
2012. márc. 5. 23:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
45%
semmit? ja, hogy viszket már az bizonyos dolog? akkor engedd, hogy megdugjon. így kell ezt, házas emberrel... ribanc
2012. márc. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
73%
nem tom, sztem legyen szabad a pasi, akivel kezd az ember.
2012. márc. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
72%

Milyen gerinces, daliás lovag lehet! Többszörösen megcsalja a feleségét, nem törődve azzal, hogy mi lesz a 9 éves gyerekkel, ha elválnak. Ó, kérlek, mesélj még róla!


Ha egy ilyen emberbe kezdesz beleszeretni, bocsáss meg, de rendkívül igénytelen vagy.

2012. márc. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
60%
Ilyen fiatalon anyuka akarsz lenni?:D
2012. márc. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 1Atya válasza:
48%
Ha a szimpátia kölcsönös, akkor az ő kapcsolatának már úgy is annyi, de mielőtt belegabalyodtok, le kell tisztáznia a családjával szemtől szembe a helyzetet, mert a titkolódzás még rosszabb, aztán amikor kiderül (mert kiderül) akkor már a baj is nagyobb... Beszéljétek meg tiszta fejjel és essetek túl rajta!
2012. márc. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
28%
Háhá, pár év múlva téged fog ugyanígy megcsalni.
2012. márc. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
A szimpátia kölcsönös, igen. A 9 éves gyereket meg soha nem hagyná magára, egyetlen gyereke, de mit tenni ha kihűlt a házasság és nem a megcsalás után hűlt ki, hanem már az első pár évben, mert az asszony nem tudta szeretni és soha nem mondta neki, a mágikus szót: Szeretlek. Csoda ha másfelé kacsingat?!
2012. márc. 6. 00:27
 8/20 anonim ***** válasza:
20%
Valószínűleg nem fogja kinyalni a 21 éves kis puncikád,de neked majd mélytorkozni kell rendesen...a menet max 5perces lesz.
2012. márc. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
52%
Ha belemész, nehéz lesz kimászni belőle, talán 1-2 év is eltelhet, mire képes leszel egy normális kapcsolatra utána, ezt kalkuláld bele, hogy megéri-e.
2012. márc. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
micsoda úriember vagy, szép magyar szóhasználattal! majd eldöntjük mi, hogy mit teszünk egymással : )
2012. márc. 6. 00:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!