Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek 14 éves lány és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 14 éves lány és 23 éves férfi kapcsolata elfogadható?

Figyelt kérdés
2012. márc. 6. 07:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/74 anonim ***** válasza:
100%
Majd kinövöd kicsi lány. 23 évesen egyetemi tanár, ezen még estig nevetni fogok. :D
2012. márc. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/74 A kérdező kommentje:
Nem tudhatod,az önbizalmad ezen nem segít.
2012. márc. 6. 10:20
 33/74 anonim ***** válasza:

nem veled van a baj, hanem a sráccal, ha ő is szerelmes, mert nem a 9 év a baj, hanem az, hogy te még GYEREK vagy, Mi tetszik egy felnőtt férfinek egy 14 éves lányban az nem értem, és nem a külsejére gondolok,. mert az nézhet ki úgy mint egy 18 évesé. Hanem egyszerűen egy ennyi idős lánynak nem lehet olyan gondolkodása, ami egy egészséges embert vonz, tehát úgy vonz hogy párkapcsolatot akarjon vele. Arra meg en számíts, hogy hosszabb távon vár egy ennyi idős fiú, majd máshol kiéli legfeljebb aszexuális vágyait, de az kétlem, hogy jólesne, vagy szakít ugyanezen okokból..

LÉPJ TOVÁBB

2012. márc. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/74 anonim ***** válasza:
Elfogadhato, de mint látod is nagyon sokan vannak más véleményen. Kettötökön mulik.
2012. márc. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/74 anonim ***** válasza:
annyira aranyos, mikor egy 14 éves gyerek úgy gondolja, hogy érzelmileg érett és bölcs. Ez nem szerelem hanem rajongás. És alig hiszem, hogy egy 23 éves srác (annyi mint én) érdeklődne egy 14 éves kiscsaj iránt komolyabban. Teljesen más az értékrend, az érettség, az élettapasztalat. Lehet azt gondolod neked van, de sajnos nincs.
2012. márc. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/74 A kérdező kommentje:
Akkor most haggyam ott vagy mi? nem értem komolyan
2012. márc. 6. 10:38
 37/74 anonim ***** válasza:
68%

Magamból kiindulva ha én 23 éves lennék és összejönnék egy 14 évessel akkor csak azt azért tenném hogy meg tudjam d*gni. Neked kicsi lány szerintem van egy kis apakomplexusod. A fiúban meg egy kicsi pedo hajlam bár az a férfiak többségében benne van. Én csak azt tudom mondani hogy ne éld nagyon bele magad mert fájni fog. 99% hogy nem gondolja veled komolyan a kapcsolatot.


20/F

2012. márc. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/74 anonim ***** válasza:
100%

Jó példa egyébként a tapasztalat hiányára, hogy itt bizonygatod, hogy a barátod egyetemi tanár. Ez az egyetem hierarchiájában a legmagasabb fokozat, aminek a megszerzésére 23 évesen maximum Charlie Epps-nek van lehetősége:D Egyetemi tanár NEM EGYENLŐ azzal, hogy valaki PhD hallgatóként tart pár gyakorlatot. Az, hogy ezt nem tudod, a srác hibája is. Meghagy Téged a kis álomvilágodban, hiszen ő is pontosan tudja, hogy ha pl a szüleidnek így meséled őt, hogy egyetemi tanár, akkor az állukat a padlóról kaparják fel. Ők ugyanis tudják, hogy ez mit jelent, Te viszont nem.

De ha már összejöttetek, akkor ne szakíts, csak ne hagyd magad, hogy érzelmi zsarolással rávegyen olyan dolgokra, amiket nem szeretnél megtenni.

2012. márc. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/74 A kérdező kommentje:
Charlie Eppes,kitalált figura,inkább nézd Terence Tao-t 7 évesen matematikai egyetemre járt. Ha hiszed hanem egyetemi tanár,olimpiai multjával kiérdemelte ezt a rangot melesleg nekem is van fizikai multam és nem holmi hisztérikus 14 éves hanem egy zseni aki szeret egy idősebb géniuszt és ez kölcsönös és soha de még soha az 1 év alatt nem esett szó arról h ő megakar k****rni,nem azért vagyok vele mert tetszik hanem azért mert a lelkünk eggyé vállik.Az évek igen zavaróak és az is h kiskorú vagyok,de nem tudnám elképzelni h képes lenne sexuális közeledni hozzám amig nem leszek elég érett ehhez.
2012. márc. 6. 11:21
 40/74 anonim ***** válasza:
100%
zseni mi? kezdek kételkedni az egész mesében.
2012. márc. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!