Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek 14 éves lány és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 14 éves lány és 23 éves férfi kapcsolata elfogadható?

Figyelt kérdés
2012. márc. 6. 07:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/74 anonim ***** válasza:
85%
23 évesen nem lehet valaki egyetem fizika tanár, ahhoz komoly pályafutás kell, maximum előad..
2012. márc. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/74 A kérdező kommentje:
Nem pedofil,egyszerüen nekem is a fizika az életem neki is ez összehoz bennünket nem tehetek róla szeretem tiszta szívből.
2012. márc. 6. 08:37
 23/74 anonim ***** válasza:
57%
14 évesen még pasit sem kéne keresned,inkább tanulj...meg ha a srác 23 éves és ráadásul "egyetemi" fizika tanár ami szerintem hülyeség,mert 23 évesen nehezen lehet az,mivel nagy ész kell ahhoz,másrészt pedooo lvl99
2012. márc. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/74 A kérdező kommentje:
Nem kerestem,ez megtörtént,a fizikát aki érti nem kell tanulnia ;)
2012. márc. 6. 08:40
 25/74 anonim ***** válasza:
67%

ha korán kezdte a sulit + 8osztályos gimi, majd 5év fősuli meglett egyből, most épp doktorira jár, akkor már lehetnek órái gyakorlatokon...szóval nem kizárt dolog:-)

ami azt illeti, ...ha tud várni a szexszel pár évet akkor oké...bár te még alapsulis 8-9ikes vagy, a barátod meg felnőtt,...kissé érdekes

2012. márc. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/74 A kérdező kommentje:
pontosan ahogy mondod :)
2012. márc. 6. 08:46
 27/74 anonim ***** válasza:
fizikából 3-as voltam,de jó oké,csak ne hogy a végén gondoljatok egyet aztán sexeltek,ismerősöm 18 éves lány és 32 pasitól gyereke lesz áprilisba,szóval csak okosan!!! =D
2012. márc. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/74 anonim ***** válasza:
76%

"Nem a tanárom. Egyetemi tanár"


- Kezdjük ott, hogy az egyetemi tanár titulust 40 éves kora előtt riktán éri el az ember. De vegyük úgy, hogy egyetemen tanító emberről van szó. Ez esetben legalább tanársegédnek kellene lennie, amihez el kellett volna kezdenie már a doktori iskolát. Ahhoz pedig előtte Msc-re van szüksége, amit 23 éves korára éppen megszerez az ember. Szóval ne csodálkozz, ha hitetlenkedünk.

2012. márc. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/74 anonim ***** válasza:

Most ez részlet, hogy tanár vagy nem lehet msc-re jár és közben tanít vagy doktorira.


Az a fő hogy 14 éves kis hülyegyerek vagy és ráadásul szerelmes. Ezt neked kell megtapasztalnod. Az első nagy szerelmet és az első nagy csalódást.

Ennyi ha dugtok dugjatok de nem fogja senki jó szemmel nézni ha vár a pasi 2-3 évet akkor meg őt tom sajnálni mert igen hihetetlennek tűnik hogy 2 évet vár ilyen idősen egy csajra aki lehet 1 év után másba esik szerelembe és dobja.


De amúgy sok boldogságot.

2012. márc. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/74 anonim ***** válasza:
Ó, ha tudnád kislány, hogy hányszor leszel még ennyire szerelmes az elkövetkezendő 3-4 évben...:D A srác érdekében hagyd őt a francba, csak pazarolod az idejét. Most kezdesz emberré válni, rengeteg új dolog, hatás fog érni. Lehet, hogy egy-két év múlva már nem is fogod érteni, hogy egyáltalán hogy nézhettél rá arra a srácra. Szóval inkább hagyd békén, mert vele cseszel ki:D
2012. márc. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!