Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Necces tanár-diák kapcsolat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Necces tanár-diák kapcsolat, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz irányba megy a TANÁR-DIÁK kapcsolatunk,egyre jobban férfi-nő kapcsolat kezd kerekedni,ami ellen kézzel-lábbal tiltakozom.Gondoltam rá,hogy én reagálom túl a dolgot de ilyen jelek mellett: Ha lehet hozzámszól,igaz nagy baromságot de akkor is;Ha lehet hozzám ér;Puszit ad;Szemezünk;Mosolyog;Nekem jön;Zavarban van,elpirul;Sokszor kimondja a nevem;Kérdez;Keres...és egyéb testi jelek.Úgy érzem,hozzám másképp viszonyul,én pedig eléggé hamar beleszeretek ilyen tipusú férfiakba mint ő.Nem akarom ezt az egészet,necces a dolog nagyon,csak az a baj hogy testileg vonzódunk egymáshoz,nem is kicsit.Elvált...nem történt köztünk semmi,még csók sem,de nem is szeretném hogy történjen,mit csináljak ?? 1,hogy ne történjen semmi 2,az a gond hogy nagyon kívánom (őt)...(egyikők sincs kapcsolatban).Ha van valami ötletetek,vagy történt veletek ilyen kérlek segítsetek.Nagyon rossz helyzet ez,légyszíves normális válaszokat írjatok.Köszönöm előre is.(Bp)
2012. márc. 4. 22:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ezzel csak annyi a baj, hogy minden iskolai-tanári etikai szabály, amelyet hallgatólagosan elfogadunk, mi tanárok: tiltja.

Több okból is:

általában a diák az, akit kihasználnak. Jelen esetben téged.

Valószínűleg egy nagyobb kár érne, mint amekkora élmény.

Neki pedig csak egy numera lennél vagy néhány


Mivel ezek a dolgok ritkán maradnak titokban, így ő állást kellene változtasson, te pedig iskolát, mert biztosan ciki lenne még évekig "megbélyegezve" járnod ugyanoda.


S még valami: valószínűleg harminc környéki férfi aki elvált, s az iskolában keres (szex)partnert nem lehet olyan jó fogás. Biztos van valami elég komoly defektje. Gondolj bele. A szakmai munkáját nem merem innen minősíteni, de megnézném magamnak.


Ébredj és pattintsd le. Hogy hogyan: ne vedd a humorát. Húzódj el, ha meg akar ölelni. Ha teheted menj arrébb ahol ő van. Ne beszélgess vele csak úgy spontán, legyen valami dolgod, máshol.

2012. márc. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
istenkém egyre gyakoribb az ilyen baromság:( legutóbb egy tanárt azért neveztek pedofilnak mert megsimogatta egy gyerek hátát:S bezzeg 20 évvel ezelőtt nem lett volna semmi ahogy olvasom, nem paskolta meg a feneked, nem hívott randira és a puszi hát istenem nekem is volt tanárom aki adott annó puszit,de csak udvariasságból és mert látta, hogy ez a divat:D a nézés lehet hogy többet látsz bele mint gondolnád, az is lehet hogy ő azt hiszi belezúgtál és ő sem akarja ezt és kényelmetlenül érzi magát miattad:P Ha neked jön valaki más az is zavarba esik elpirul:S kimondja a neved ez most komoly nem x-nek hív téged vagy " a lánynak"? És igen a tanár néha szokott hozzád szólni nem lehet kuka. Komolyan mondom minden amit olvasok olyan mintha csak te látnál valami jelet és egyik sem olyan amit komolyan lehet venni,nem célzott semmi szexuális dologra, nem dícsérte a szemed színét, nem tapizott le stb. Inkább egy normális túl barátságos tanárnak tűnik, vannak ilyen emberek nem akarnak tőled semmit csak túl jópofi tanár szeretne lenni és bevágódni a diákoknál,plusz látja hogy állandóan vizslatod és azon gondolkozol vajon mit akarhat tőlem ő meg magában"jesszus már megint néz engem ez a lány most mit csináljak vele, ha azt mondom neki szép vagyok nem akarod tőled semmit akkor feljelent zaklatásért, ha meg nem mondok semmit tovább vizslat engem de kínos" Ne érdekeljen az egész és kész mert ezek nem komoly jelek:P
2012. márc. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
pardon nem szép vagyok hanem szép vagy:P néha elírom a szöveget
2012. márc. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a válaszokat.

Én értem hogy te mit mondasz,csak tudod itt több dolgog is közrejátszik.

1,azért mert tanár,és mert elvált,nem a legfiatalabb blabla,nem azt jelenti hogy nem is jó.Teljesen értem,amiket írtok,de azért írtam hogy olyasmiket írjatok,amivel elkerülhetném...mert,én nem az a fajta vagyok,aki képes ilyesmire.2,ha én generálnék ilyesfajta dolgot,nem kérdezném hogy hogyan másszak ki belőle,én értetlenül állok ehhez a dologhoz,amit csak velem művel.És nehogy azt higgyétek hogy kedves aranyos jópofi mert az egész iskola utálja... A tanításával egyébként nincs gond,maximálisan jól tanít.Szóval,én értem hogy mit mondtok,csak ez a dolog,amióta másoknak feltűnt,és szóltak hogy nekem nem-e tűnt fel,hogy hogy néz és stb.Azóta eléggé kölcsönös,akármennyire is nem szeretném,a szívemnek nem tudok parancsolni,pedig ha lehetne más iskolába is átmennék,de úgy gondolom,ez megoldható helyzet.És,írjátok hogy ezek nem olyan jelek,hogy foglalkozni kéne velük.Az a gond,hogy leírni nem tudom az érzést,ti pedig nem érzitek/nem látjátok ezeket.Ha valaki kijelenti nekem hogy szerelmes belém,hogy őszinte legyek avval sem foglalkozom.Akkor ezt csak nem lehet "semminek" nevezni...Ha pedig neki lenne kínos,nem csinálna ilyeneket.A beszéddel kapcsolatban hogy a tanár nem "kuka"... nem órán beszél hozzám,órán kívül,óra után... Szóval,nem hinném hogy túlreagálom a dolgokat,egyszerűen ki szeretnék belőle mászni-azt sem tudom hogy kerültem bele- csak végetvetni az egésznek,amit nem tudok,még mindig,hogy hogyan (az érzelmeim mellett)...Köszi még 1x a válaszokat :-)

2012. márc. 5. 17:55
 15/17 anonim ***** válasza:
hát nem tudom én óra után is beszélgettem a tanárokkal néha sokáig és mégsem éreztem semmi különöset:P különben is hogy lehet egy utálatos emberbe beleszeretni?!:S és amíg nem utal rá semmilyen módon egyáltalán miért érdekel, plusz írtad hogy szóltak a többiek észreveszed-e... és érdekes módon te csak azóta veszed észre:P vagyis a többiek gerjesztettek rá erre a témára:)
2012. márc. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Mindegy,ebbe a részbe nagyon nem mennék bele,kusza történet ez,a lényeg,hogy az érzésről,az arckifejezésről,és egyáltalán minden,ahogy viselkedik...De nem is ez a lényeg,könnyen bele lehet szeretni egyébként,mindenki utálja én nem,nem vagyunk egyformák.:)A lényeg,hogy megszabaduljak valahogy ebből...
2012. márc. 5. 19:46
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem csak kihasználna...remélem, nem döntök benned össze nagy álmokat, de jobb, ha nem hagyod közeledni magadhoz. Nálunk is van ilyen tanár. Én (de úgy kb. a fél iskola) tudja, hogy lefeküdt egy lánnyal, és azóta is nyomul más lányoknál is. Volt olyan, hogy egy táborban megkért egy lányt, hogy hadd fényképezhesse le miniszoknyában. Persze, ezt sem tudja róla mindenki. Mindehhez családapa. Iszonyodom az ilyen emberektől...
2012. márc. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!