Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudnátok biztató szavakat írni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok biztató szavakat írni?

Figyelt kérdés
Ma eljött az ideje,hogy szakítsunk a párommal 1,5 év után.1 évig együtt laktunk.Ő volt és még most is a másik felem,nem csak örült szerelmet éreztem iránta,hanem leírhatatlan tiszteletet és ő volt egyben a legeslegjobb barátom.Mikor megéreztem az illatát őrületes érzés lett úrrá rajtam.Elképesztő módon imádom,ez már több szerelemnél,azt hiszem mindkettőnk részéről.Minden egyes mozzanatát imádtam,bármit csinált.Közös megegyezés alapján,külső tényezők miatt szét kellett,hogy menjünk.Erős akarok maradni,de mikor rá gondolok és a közösen eltöltött percekre akkor legbelül elviselhetetlen fájdalmat érzek.Bármire rá nézek ő jut eszembe,azt hiszem belehalok...Főleg,hogy az elválásunk egy hosszú forró csók volt.Ez borzalmas,nem bírom :( Nem tudom emberek,hogy képesek 1 szakítást felemészteni...
2012. márc. 4. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Külső tényező mi az? Akkor ebből még bármi lehet.
2012. márc. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nagyon sajnálom. én is ma szakítottam. kegyetlen érzés.

örülni kell, hogy megtörtént, utoljára átélni a boldog pillanatokat, levonni a tanulságot, megköszönni Istennek, hogy neked adta őt, és nem bántani, amiért elvette. lélekben mindig egymásé lesztek, aki egyszer részed volt, az az is marad. és lehet, hogy nincs örökre vége.:)

2012. márc. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne sírj, mert vége lett, örülj, hogy megtörtént.
2012. márc. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi a szakitás oka, de az biztos, hogy egy igazszerelemben nem lehet semmi ok, hogy lehet, hogy egy évet még együtt is élhettetek, most meg már nem? én sosem értettem az ilyen dolgokat. De, szerintem, ha ezt a "külső tényezőt" nem tudjátok megoldani, akkor valahogy próbáld meg elterelni a figyelmed, hogy mindig ne rá gondolj. Hivd át a barátnőd vagy barátaid, filmezzetek, menjetek moziba. Valószinüleg mindenről eszedbe fog jutni majd ő de, sok idővel elmúlhat, és a barátaid segitségével persze.Csak italba és új pasiba ne folytsd a bánatod.
2012. márc. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!