Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan eljem tul? Legaläbb...

Hogyan eljem tul? Legaläbb biztato szavakat kerek.

Figyelt kérdés

Egy honapja vagyunk kint külföldön a barätommal, egy konyhän dolgozunk. Ö szakäcskodik, en mosogatok. Ö nagyon jol elvan, en meg csak szenvedek.

Elöször salätäkat csinältam, de ott nem maradtam, mert egy mäsik orszägbol erkezett vendegmunkäs mär egy honappal hamarabb ott volt, es ö mär gyorsabb nälam. De hiäba gyorsabb, ha mindent kontärul csinäl! Sok alapanyaga tiszta kosz, es ha valamiböl keves van, szinte eszebe sem jut ujat csinälni. Tegnap is visszaküldte a vendeg a salätäjät, mert igenytelen volt. Ugy csinälja, mintha disznoknak csinälnä. Szoltam a fönöknek, hogy ez igy nem er, mert igy persze hogy gyorsabb mint en. En meg az a tipus vagyok, aki mindent igenyesen csinäl, meg ha kicsit lassabban is. Adtak eselyt, hogy hätha gyorsabb vagyok näla, de ugy erzem, hogy kicsesztek velem, mert nekem nagyobb forgalomban(több saläta rendelesnel), kevesebb idö alatt több mindent kellett volna megcsinälnom. Az a mäsik csaj meg egy kis k..va... Apja koru szakäcsok taperoljäk mindenki elött. Most meg mosogatok napi több mint 10 oräba, ami a legszarabb, es kesöbb is vegzek mint a csaj, merthät ugye az több idö. Es rajtam röhög a barätnöjevel, hogy en dolgozok, ök meg henyelhetnek ha nincs rendelesük. Ha valamit helyere viszek, akkor is direkt az utamba ällnak, hogy veletlenul se tudjak elörebb jutni. Tegnap a läbam alä söpörte a mocskät, es mikor szolni mertem, szloväkul käromkodott räm van ket percig. A barätom meg nem erzi ät a problemämat, hiäba mondom neki, hogy lehetetlen annyi mindent a munkaidöm vegere elmosni.

Azt hittem, hogyha komoly vagyok, szorgalmas, es igenyes vagyok a munkämra, akkor megbecsülnek, es erreföl ezt kapom. Nem büdös a munka, ne ertsetek felre. Ez a földi pokol... :(


2010. júl. 28. 07:32
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Külföldön ez van, ott dolgozni kell, méghozzá igencsak tempósan. Ha a fönököknek megfelel a másik munkája, akkor NEKED nincs beleszólásod. A mosogatás meg azért annyira nem borzasztó, csak éppen nem lehet lazsálni, meg kényelmesen dolgozgatni.A lassúság NEM igényesség, lehetsz igényes, de csak gyorsanm, mert az idö pénz.

Dolgozz, ne azon törd a fejed, hogy kit fogdosnak, meg mit csinálnak a másikak, ha rendesen dolgozol, akkor ilyenekre nincs idöd.

2010. júl. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia. En aterzem a problemadat, kulfoldon vagyok mar regota es eleinte ugyan ez volt a problemam mint neked. Nem tuodm melyik orszagban vagy, de ha van ra lehetoseg akkor en azt ajanlom, hogy nezz masik munka utan. Rosszul erzed magad mert a szlovak csaj cseszeget, a pasid nem erti meg pedgi meg kellene ertenie!!Raadasul ha egy konyhan is dolgoztok akkor meg vegkepp. voltak velem szemetek a fonokeim, mert olyan a termeszetem, mint neked. Tippelek: Gorogorszagban vagy?
2010. júl. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rugd le a szlovák k.rvát. Alsóbbrendű ne pofázzon!
2010. júl. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mostmär barätom is egyetert velem. Mostmär eleg gyorsan mosogatok, tulfogom elni. Attol hogy sokat dolgozok, meg neha meglatom, hogy kit fogdosnak, meg nem azt jelenti, hogy szändekosan azt lesem. Mäsnak is nyitva van a szeme munka közben is, nemde???

A fülemet sem tudom becsukni.Amugy ö sem gyorsabb mint en, mostmär tisztän lätja mindenki. Mostmär biztosra tudjuk, hogy azert a szloväkot raktäk be oda, mert öt lehet fogdosni. A fönök testvere is megfogdosta.(Meg mielött valaki belemkötne, hozzä füzöm hogy lehetetlen volt nem eszrevenni. Dehät ilyen az elet...

Fuj de utälom a szloväkokat! Ilyen a többi is akit ismerünk, fergek...!

2010. aug. 8. 07:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!