Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki? :$

Figyelt kérdés

Van egy lany, akit kb. 2-3 eve ismerek kozelerol es az utobbi idoben "beleszerettem". Az a baj, hogy idosebb es nemtudom hogy reagalna ha csak ugy azt mondanam hogy "tobbet erzek irantad mint baratsag"... A masik h. felek ha bevallom neki es neki en megse tetszek, akkor megszakad vele az a jo kapcsolat amit kiepitettem(asz'em en vagyok a legjobb fiu baratja). Annyi biztat hogy az utbbi idoben mint ha nyitottabb lenne felem...


huhh :D


Na sz'val az a kerdesem hogy hogy valjam be neki, hogy tetszik?

egy fiu


2012. márc. 4. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
2012. márc. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jo hat ez.. xD majd meglatjuk.

Meg valaki? :D ^^

2012. márc. 4. 21:33
 3/4 krisz.07 válasza:
Velem is hasonló dolog van csak én konkrétan mióta megismertem szeretem és nálam nem idősebb, denekem is eléggé jó volt a kapcsolat és nálam is én voltam a legjobb fiú barátja.Na de viszont szerintem csak mond el neki meg kell próbálni ha mostanába nyitottabb feléd az lehet egy jó pont. Ha igent mond akk mind ok és boldogságot kívánok nektek, ha nemet akk ott vagy ahol én de mégis én úgy érzem hogy könnyebb mert legalább tud rólla és nem kell titokban tartani az érzésed! Szovl szerintem mond el neki csak egyszerűen egy szóval. ;D
2012. márc. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hmm. ez biztato, lehet megprobalom, de meg varok egy kicsit. :D
2012. márc. 5. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!