Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki?

Figyelt kérdés

Már megismerkedésünkkor(12 évvel ezelőtt) dohányzott a férjem, de eddig sosem zavart. Igazából nem is éreztem sem a ruháján sem a leheletén. Viszont egy ideje elkezdett zavarni. Olyan szájszaga van, hogy felfordul a gyomrom tőle. Nem szeretem ha közvetlen dohányzás után megakar akárcsak puszil, a csókolózásról nem is beszélve. Ha közelről beszél hozzám szörnyű büdös. Próbálok rá célozgatni, rágóval kínálom, de nem igazán veszi a lapot. Igazából én sem értem, ha eddig nem zavar akkor most mi történt? Hogyan mondjam meg neki, hogy szörnyen zavar. Hiába vagyunk hosszú ideje együtt még sem könnyű.


Minden választ előre is köszönök.



2012. márc. 3. 22:55
 1/6 anonim válasza:
51%
magyarul
2012. márc. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%
Ha a saját egészsége miatt nem szokik le, emiatt sem fog.
2012. márc. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez egy nehéz téma, az előző barátommal én is rengeteget veszekedtem emiatt...

A lájtos verzió, ha leülsz vele és elmagyarázod, h ez téged zavar.

Durvábban elé rakod a hamutálat és megmondod neki, h nyalja szépen ki, amire természetesen nemet fog mondani és akkor elmagyarázhatod, h neked is ilyen érzés megcsókolni őt...

18L

2012. márc. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A dohányzás egy olyan dolog ami hatással van mindenkire aki a környezetében van. Szerintem nyugodtan ülj le vele és mond el neki mi az ami zavar. HA kerülgeted a dolgot akkor nem lesz jobb. Zoltán:)
2012. márc. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De miért nem mondhatod meg neki, hogy nagyon kellemetlen és büdös a szája? Én még a kollégámnak is megmondtam, ha úgy éreztem, de nem is haragszom meg érte, ha párom mondja meg, hogy valami büdös rajtam (hagymát ettem, sört ittam, stb.) Miért nem mondod meg, hogy rossz szaga van a szájának? Nem vagytok beszélő viszonyban?
2012. márc. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát mondd meg neki, hogy amíg bűzlik a szája, nem csókolózol vele. Amúgy egy alapos kivizsgálás nem ártana a férjednek, mert lehet, hogy nem a te orrod változott, hanem ő lett beteg és azért büdösebb a lehelete.
2012. márc. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!