Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki hogy beleszerettem?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


na szóval ehhez a kérdésemhez akarom kiegészíteni, tehát, amint a másik kérdésben már említettem, sokat vagyunk együtt, egy hete már reggelente puszival köszöntjük egymást, mikor elsőnek volt ez az osztálytársaink előtt, akkor meglepődtem, de persze csak kellemesen, márc.10-én megyünk koncertre együtt, és beleszerettem, az arcra puszinál többet szeretnék, mert mióta szeptemberbe megláttam, leromlott az átlagom, gyakorlatilag elment az eszem semmi másra nem tudok gondolni csak rá. Már nem egy egyesem lett szeptember óta csak mert az órán ott ülök,de mikor a tanár szólít nem tudok válaszolni mert nem figyeltem, és nem tudom hogy mondjam meg a lánynak hogy tetőtől talpig szerelmes vagyok bele, és ez ellen nem tudok mit tenni, próbáltam már hogy csak úgy legyünk mint barátok, de nem vált be..... és nem merek neki erről beszélni mert nem tudom érez e valamit..


segítsetek lécci,

Szerelmes F/17


2012. márc. 4. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Képzeld a horoszkópunk szerint összeillünk! Nem akarod kipróbálni vajon igaz-e?
2012. márc. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szépen lassan vezesd fel a témát.Ne mond meg neki,h beleszerettél,inkább érzékeltesd vele.Mert ha a másik tudja,hogy szerelmes belé a másik,akkor hajlamos kicsit "ezt már becserkésztem"érzéssel táplálni,és leszarni a másikat.És viszontszeretni sem olyan könnyű.A szerelem az cska úgy jön,nem azért fog belédszeretni,mert bevallod mit érzel iránta.Az persze segít,ha figyelmes vagy vele,kedves,stb,de ne legyél nagyon papucsállatka.

Hívd el vhova,pl étterembe,kávézóba,cukrászdába,és ott mond meg neki,de magabiztosan,hogy tetszik neked,és mit szólna,ha megpróbálnátok együtt.Vagy felsétálhattok vmi szép panorámás helyre(pl ha bpestiek vagytok a budai várba,vagy citadellára),és ott is emgmondhatod neki.Lényeg,hogy ne áruld el neki,mennyire oda vagy érte,és határozott legyél.Ne törődj először azzal,hogy mit érez irántad,valószínűleg szimpatikus vagy neki,mert jóban vagytok,kezdetnek ez is elég lehet.Egyáltalán nem kizárt,hogy te is tetszel neki,de az is lehet,ennyi,hogy megkérdezed,hogy járna-e veled,már beindítja a fantáziáját(ha eddig nem mint pasira nézett rád),és ez indít el benne valamit,és csak késöbb kezd el vonzódni hozzád,stb.

Úgyhogy emiatt ne parázz,hogy mit érezhet irántad.Mint lány mondom,hogy én se kezdek el csak úgy spanolni,meg puszit osztogatni pasiknak,ott már legalább szimpátia(ami végülis simán átalakulhat vonzalommá)van!

A tanulást meg ne hanyagold el,vagy kérd meg,hogy segítsen egy kicsit egyes tárgyakban(ez is összehozhat titeket,sokat röhöghettek együtt a hülyeségeken pl matekból,vagy tanárok vicces szövegein).

Hajrá!Önbizalommal,határozottsággal,és szerelemre fel :D

2012. márc. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

az első válaszolónak,már gondoltam rá, és nem is hazudnék, mert télleg így van.....

másodiknak, hát ami azt illeti alföldiek vagyunk és gyakorlatilag semmit se lehet erre fele csinálni amit élveznénk is, mert többnyire csak diszkók vannak, és mi inkább a rock retró és egyéb hasonló stílusok felé vonzódunk...

egyébként, már az osztálytársaink pletykálkodnak kettőnkről, hááát.... a tanulással meg ott a baj, hogy maximum én tudnék neki segíteni, kis híján mindketten bukásra állunk :/ meg egyszerűen félek, mert nem akarom mint barátot elveszíteni......

2012. márc. 4. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!