Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el, ha letagadtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miki626 kérdése:

Hogy mondjam el, ha letagadtam 5 évet a koromból (42) – beleszerettem – és nem akarom ŐT (30) tévhitben tartani?

Figyelt kérdés
2011. jún. 26. 21:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Kinyitod a szádat és úgy.
2011. jún. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
hát nem tom.. finom kell beadni.:D bár hogyha nem látszik rajtad, akkor mindegy.
2011. jún. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
egy kapcsolat arra épül hogy a másiknak nem hazudunk, gratulálok hozzád
2011. jún. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
hát én 7 évet hazudtam... valld be, jobb az.
2011. jún. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Pont így, ahogyan kérdezed, csak ? nélkül! Hajrá!
2011. jún. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
add be szépen,hogy szégyelled a korod stb. és cikinek tartottad.Szerintem megérti,bár egy kicsit lehet haragudni fog.
2011. jún. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Ok, így elolvasva, tényleg hülye kérdés volt részemről...csak az a fránya „elvesztem - nem vesztem” dilemma ne lenne...tehát pontosítok: hogy tálaljam, hogy ne rúgjon ki?
2011. jún. 26. 22:06
 8/20 anonim ***** válasza:
hogyha inkább fiatalabbnak, mint idősebbnek néznek, nem gáz, mond meg neki bocsánatot kérve.
2011. jún. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

ha komolyan emiatt fog kidobni, akkor én a helyedben elgondolkodnék, hogy mit is akartam tőle eddig és hogy tényleg komolyan gondoltam ezt vele?


ha ő is úgy érez, ahogy Te, akkor max durci lesz egy ideig, de majd kibékíted *-*

2011. jún. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
te kavartad, magadnak. Kirúg, lesz más annak max nem cseszed át az agyát a kezdetektől. Ennyit az őszinteségről? Én a helyében kivágnálak. Bocs ha nyers voltam, de aki ebben is hazudik, már az első perctől, attól mit várjak?
2011. jún. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!