Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el a barátnőmne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a barátnőmnek ha kezdek beleszeretni?

Figyelt kérdés
Már éreztem legutóbb. Egyébként 4 hónapja járunk. És nem tudom hogy mondjam el, milyen szituációban, meg oké mondanátok hogy: ahogy jön szívből. De ez nem gáz, hogy a srác mondja először? Ha netán ő még nem érez így és én ezt mégis elmondom azzal elrettentem.
2012. márc. 4. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100 évig azért ne akarj várni.
2012. márc. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy én vagyok maradi, de nálam a sorrend:

beleszeretés, utána járás.

Egyébként miért lenne gáz, hogy a fiú mondja először? Aki meg "elretten" attól, hogy szereti az, akivel jár, az hülye -.-

2012. márc. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Amikor a párom először beszélt komolyabban az érzéseiről, akkor én még csak kezdtem hozzászokni a gondolathoz, hogy ő a párom. Nála ez a folyamat nekem kicsit lassan alakult ki, a múltja miatt eleinte iszonyatosan bizalmatlan voltam sajnos.

Feküdtem mellette egy teljesen átlagos este, néztünk egymás szemébe, simogattuk egymást és egyszercsak kibukott belőle, hogy ő lassan kezdi úgy érezni, hogy én vagyok számára az igazi és nagyon szeret. Nálunk ez azt hiszem fordulópont volt, éreztem hogy őszinte, hogy tényleg szeret engem és talán innentől kezdve mertem tényleg elhinni azt, hogy nem fog bántani, beleszerethetek, beleélhetem magamat nyugodtan. :)

Szóval én amondó vagyok csak hajrá. Nem kell túlparázni a dolgot és hatalmas beszédeket sem tartani. Csak lazán! :)

2012. márc. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne mondd el, amíg nem vagy biztos benne h kölcsönös a dolog, a legjobb ha megvárod h ő mondja először! Ellenkező esetben v visszaél vele, v elijeszted.
2012. márc. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Dehogy gáz!A lányok mindig azt várják, hogy a fiú mondja előbb.

De nem értem...4 hónapja együtt vagytok és csak most szerettél belé?

1. Először bele kéne szeretned, majd járni...

2. Ha nem szeretted eddig, akkor miért voltál vele 4 hónapig?

2012. márc. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mondd el neki :) a lányoknak jól esik, ha a fiú mondja ki először:)
2012. márc. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

21:17-e válaszadó azthiszem nem értettél.

Én már akkor kezdtem el vele járni amikor szerettem, de szeretni és szerelmesnek lenni két külön dolog.. ez alakult ki csak később

2012. márc. 5. 06:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!