Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Help! -Mit vegyek a barátnőmne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Help! -Mit vegyek a barátnőmnek V. napra?

Figyelt kérdés

Plüssmacit fogok kapni tőle állítólag, de nekem fogalmam nincs mit vegyek Neki nagy szégyenemre. Nem értek az ilyenekhez. Mondtam neki nekem se kellett volna vennie semmit, az a legnagyobb ajándék ha megbecsül és szeret egész évbe. Köszi aki időt szánt a válaszával!

18/F :))


2012. febr. 13. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járok.. Úgy volt hogy sütök neki vmi orta félét, és ráírom ilyen mázzal hogy boldog valentínnapot, szeretlek, erre ma közli h ha lehet semmi édesség, szóval meg vagyok vágva.. venni nem akarok semmit, szeretek inkább eredeti dolgokat adni neki, de neked még bejöhet.


Ha érdekel el is mondom mit csináltam volna :) (pofon egyszerű..)


16/F

2012. febr. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tudd meg mi a kedvenc állata, és azt vedd meg neki plüssbe. + egy szál virág ha lehet az is a kedvence, de elmegy a rózsa is. Így tudni fogja, hogy nem csak valami sarki boltból vetted meg a délután közepén amit épp találtál, hanem utána jártál, és egész délelőtt jártad a boltokat, hogy valami igazán különlegeset adj neki.
2012. febr. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
esetleg egy gyertyafényes vacsi, sütsz valami finomat ? vagy kádat körberakod gyertyával meg rózsaszirmokkal és kap egy kis masszást is ? én ilyeneket sokkal jobban szeretek csinálni mert látja, hogy nem az a "á bemegyek egy boltba és gyorsan veszek valamit"
2012. febr. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én se vagyok olyan..csak az a baj hogy jövőhéten hétvégén tudunk együtt lenni ha minden igaz. Addig csak délutánonként. Nagyszüleimnél élek, ők meg nem szeretik a bnőm..szóval nehéz dolog.
2012. febr. 13. 20:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy szál vörös rózsát!!!!!:)))))
2012. febr. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Semmit mert ez egy ránk kényszerített ünnepnek nevezett üzleti elvárás. Ilyen ünnepünk nincs!!!!

27F

2012. febr. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nehéz ügy mi a valentín nap?:D hát kupon füzetet írhatsz neki olyan dolgokat amiknek ő örülne, vagy egy kis dobozt tele kis romantikus üzenetekkel minden napra egy vagy ha spórolni akarsz a virággal youtubon vagy akárhol találsz videót arról hogyan lehet papírból profi rózsacsokrot csinálni:) aranyos gesztus és megúszod egy évre megint. én személy szerint szerelem zsetont vettem + hozzá egy rulett szettet:D egyszerű és sokáig elleszünk vele:D
2012. febr. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm!! :))
2012. febr. 14. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!