Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek a barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátnőmnek Valentin-napra? 14F

Figyelt kérdés
ha valaki bele akar kötni akkor Bálint-napra mit vegyek neki??és Ő is 14.:)

2012. febr. 10. 23:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Mintha én tettem volna fel a kérdést..csak én lány vagyok :) Nekem is válaszolhattok ha gondoljátok. :D
2012. febr. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
egy szál vörösrózsa... az romantikus és nem gyerekes...:D
2012. febr. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
gondolkoztam esetleg parfümön vagy hasonlón....de lehet a rózsa is megfelel. köszi.:)
2012. febr. 10. 23:18
 4/9 A kérdező kommentje:

1.kommentelő.:)

én pl örülnék egy parfümnek vagy esetleg meglephetnéd egy kis plusszal....:)

2012. febr. 10. 23:19
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem 14 évesen nem kell még sokat költeni, virág, csoki, vagy valóban a parfüm, vagy kedvenc együttes CD-je, dvd, nem is tudom.
2012. febr. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyébként én most több dolgot kell, hogy vegyek neki, mert most hétvégén van a szülinapja is. :) Igen, parfümre/dezodorra én is gondoltam.
2012. febr. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem, ha más vesz nekem parfümöt, max édesanyám, mert ő tökéletesen ismeri az ízlésem, más meg valószínűleg nem fogja eltalálni. Szerintem bőven elég egy szál rózsa és egy bonbon, esetleg egy plüssállat, ha szereti.
2012. febr. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

CSOKI CSOKI CSOKIIIIIII! xD Most komolyan a csoki a legjobb persze ha nem utálja. :) Remélem nekem adod!

14/L

2012. febr. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek.:).fontolóra veszem.:DDD
2012. febr. 10. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!