Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket ez mennyire zavarnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket ez mennyire zavarnak?

Figyelt kérdés
Arról lenne hogy hogy van egy fiú,a kivel sokat beszélgetünk. Egy suliba járunk, az iskola maga elég konzervatív, ő kitűnő tanuló, én viszont most félévkor 3,9 voltam. Titeket ez zavarna egy kapcsolatban? Kort és nemet is legyetek szívesek.:)
2012. márc. 4. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 4,2 alatt ne is próbálkozz.

kor és nem.

2012. márc. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jó köszönöm, további válaszolóknak írnám: Nem gáz hogy rosszabb tanuló vagyok mint az a fiú aki nagyon tetszik? Illetve zavarná-e a fiút szerintetek?
2012. márc. 4. 20:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy sötét akkor kit érdekel?!
2012. márc. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sötét biztos, hogy nem vagyok. Válogatott diákok vagyunk. Csak hanyagoltam a tanulást.
2012. márc. 4. 20:18
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy válogatott?

Akit kiselejteztek, azzal mi lett?

2012. márc. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Komárom-Esztergom megye talán legkeményebb gimnáziuma. 6 Évfolyamos tagozaton vagyok én is és a fiú is...felvételiztünk sikerült, akinek nem az maradt általánosba.ennyi..de magasak a ponthatárok
2012. márc. 4. 20:25
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz.Amíg nem vagy 1-es 2-es addig nem hiszem hogy bármi gondja lehet veled.

15/f

2012. márc. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ:))
2012. márc. 7. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!