Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavarnak a szexben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarnak a szexben az exe-i?

Figyelt kérdés

Iszonyatos érzés belegondolni,hogy a barátom az előző barátnőivel is szexelt...volt bennük a farkával stb..

Ez normális érzés?

Nem féltékenykedek,ez is csak magamban zavar,nem mondtam még neki...mert,mindenkinek van múltja.

Nekem ő az első,neki már volt több barátnője..

Normális,hogy zavar,hogy más lányokkal is lefeküdt?


2011. márc. 14. 10:13
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
El kell fogadnod, hogy nem mindenki "nullkilométeres". Ezt még azok is el szokták fogadni, akik nagyon féltékenyek.
2011. márc. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Valamilyen szinten az, csak ne durvuljon el.

Nekem is volt ilyen érzésem, pedig ő se nekem az első, de mégis olyan fura belegondolni. Az is furcsa volt, hogy ugyanabban az ágyban csinálták, amiben mi.

Ne aggódj, csak ess túl rajta, kis idő eltelik és menni fog neked is!

2011. márc. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hmm...engem csak az zavart a barátommal, hogy ugyan abban az ágyban, mint mi.De azóta megoldódott, kicserélte az ágyat, mivel széttört a keret.:D
2011. márc. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem is ugyanúgy zavar a gondolat, pedig csak 1 lánnyal volt előttem, és már több, mint 3 éve együtt vagyunk. Egyszerűen nem tudok mit kezdeni vele, annak örülök, hogy mindig azt mondja, velem milyen fantasztikus a szeretkezés, és ha rákérdezek, mással is ilyen volt e, akkor elsorolja, hogy miért is jobb sokkal velem, plusz tudom, hogy én olyasmit is nyújtok neki, amit más nem nyújtott soha... Ne másokra gondolj közben, hanem RÁ, és arra, hogy mennyire szereted. Én csak amúgy szoktam agyalni ilyesmin, mikor nem vagyunk együtt, remélem majd egyszer ez is végleg elmúlik :$

20/L

2011. márc. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia! Engem is zavart eleinte hogy páromnak volt más barátnője is előttem és hogy velük is éveken át szexelt :S Há mit mondjak elég rossz érzes ha az ember ezen agyal. De nekem is párom sokszor mondja(szex közben) hogy olyan jó veled... meg utána is szokta mondani. Nagyon régen én is megkérdeztem hogy miért is olyan jó velem? És akkor mondta hogy miért, sokkal több mindent 100X jobban élvez velem mint az exekkel, és lásd 6 év alatt egyszer sem csalt meg. Az elős 3 évben zavart. EGyébként nekem is ő az első pasi. Szóval szerintem nálad is el fog múlni ez az érzés egy idő után... nem érdemes erre gondolni, ezen agyalni...

24N

2011. márc. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
jajj azt hittem én vagyok az egyetlen hülye akit zavar ilyesmi. nem tudom miért. talán mert túl féltékenyek vagyunk. de ne gondolj rá és kész.
2011. márc. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Feküdj le te is mással 1szer? Akkor megtapasztalnád h kb semmit se jelent egy kapcsolatban h kivel mi volt valamikor rég...
2011. márc. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

De pl.az is zavar,hogy az előző barátnőjébe szerelmes volt..belém nem az,még nem beszéltünk az érzéseinkről...

Nagyon zavar,hogy őt szerette,engem pedig úgy érzem még nem.

2011. márc. 15. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!