Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka hogy így bánik velem?

Figyelt kérdés

A párom kezd megbolondulni, flegmázik,vádolgat alaptalanul, semmi nem tetszik neki, ha én mennék bulizni rosszul veszi fel, de ha ő megy el akkor én tűrjem el.

Ha felhív állandóan veszekedünk, ő miatta, vagy ő kezd el veszekedni, vagy én mert flegmázik és nekem rosszul esik a lekezelősége!Nagyon fáj hogy ilyen :(

Nem vagyunk gyerekek, rá kérdeztem hogy mi ez a viselkedése, és akkor hip hop bocsi kicsim semmi, szeretlek, aztán rá 2órára már folytatja is. :(


2012. márc. 4. 18:25
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

ezaz hogy emiatt is veszekszünk, mert nekem bajom ez a viselkedése.

Egyébként most közel vagyunk egymáshoz még vagy 2hónapig de aztán ismét távkapcsolat!

2012. márc. 4. 18:38
 12/14 anonim ***** válasza:

Én azt tanácsolom, hogy legyél nyitott más pasikra és most már ne fogalkozz vele, átérzem amit te érzel, mert én is így jártam. Legyen ő is, de nézelődj szépen és éld az életed!


28/N

2012. márc. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen a párom, bár bulizni engem szó nélkül ,,elenged". Takarítani nem segít, viszont mindig talál kivetnivalót a munkámban, de én is dolgozok mint ő, sőt sportolni is eljárok, gondolhatod mennyi időm marad a takarításra. Én főzök, minden nap meleg kaja van az asztalon, persze én is vásárolok be hozzá. Nagyon válogatós, úgyhogy nem tudok túl változatosan főzni, mert az is baj neki, ha magamnak külön valami mást szeretnék készíteni, mert már unom azokat a kajákat. Ha leverek valamit félóráig azon kattog, hogy lehetek ennyire ügyetlen és megmagyarázza, hova kellett volna raknom, hogy ne essen le. 4 éve vagyok vele, de néha azt érzem én már nem vagyok nő, csak egy szerencsétlen, semmirekellő alak. Nem tudom meddig bírom még.
2012. márc. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
az utolsonak is csak azt tudom mondani hogy lépjen le. minek türsz, a te hibád,minek hagyod!sirni azt tudtok de lelépni senki se mer.ti még megtehetitek,nincs gyerek ami miatt nehezebb lenne.
2012. márc. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!