Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka hogy így bánik velem?

Figyelt kérdés

A párom kezd megbolondulni, flegmázik,vádolgat alaptalanul, semmi nem tetszik neki, ha én mennék bulizni rosszul veszi fel, de ha ő megy el akkor én tűrjem el.

Ha felhív állandóan veszekedünk, ő miatta, vagy ő kezd el veszekedni, vagy én mert flegmázik és nekem rosszul esik a lekezelősége!Nagyon fáj hogy ilyen :(

Nem vagyunk gyerekek, rá kérdeztem hogy mi ez a viselkedése, és akkor hip hop bocsi kicsim semmi, szeretlek, aztán rá 2órára már folytatja is. :(


2012. márc. 4. 18:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Game over.
2012. márc. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

konkrét példákat írj arra, amit mond és tesz.

2012. márc. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
lehet iszik?:)
2012. márc. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

én 20 ő 25!

Konkrét példa, kis milió van de nagyon bántóak, maga a hangnem ahogy beszél, LEKEZELŐ konkrétan ez fáj.

Már az is baja hogyha megkérdezem hogy mit csinált ma, vagy esetleg hol van. :/

2012. márc. 4. 18:29
 5/14 A kérdező kommentje:
Szerintem nem iszik, sőt!
2012. márc. 4. 18:29
 6/14 anonim ***** válasza:
Lehet ,hogy valami nyomja a kis lelkét.
2012. márc. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Egy bonyolult lelki folyamat részébe cseppentél bele.
2012. márc. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
DE velem mindent megbeszél, lehet van gondja, amiről tudok is. De épp ez az mindig elmondja hogy annak örül hogy én vagyok neki, és mindig mellette állok.
2012. márc. 4. 18:32
 9/14 anonim ***** válasza:
hagyd ott. nem ér annyit hogy tönkretedd magad miatta.majd rájön mit vesztett. csak ne fogadd vissza. vagy maradj meg mosogatorongynak...
2012. márc. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Távkapcsolatról van szó?


Amit itt leírtál a viselkedéséről én elmondanám neki szemtől szemben...Aztán ha nem változik,akkor le is út,fel is út!

2012. márc. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!