Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem hisz nekem, hogy szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hisz nekem, hogy szeretem őt, és bele fogok halni abba, ha így bánik velem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

egész egyszerűen nem hiszi el, hogy szeretem. már nem tudom hogy megmutatni...

pár fogam kihullott (komolyan mondom), kórosan lefogytam, nincs munkám, minden elveszett, és nem hiszi el.

azt hiszi, "játszom"! azt hiszi, hogy csak ráfogom erre. de én ezt már nem bírom tovább.

mit tehetnék még? miért nem érti meg? miért nem hisz nekem? miért?!?!

segítsetek, könyörgöm, mit kellene még tennem hogy elhiggye?

bántsam magam? ablakuk előtt vágjam fel az ereim? akkor majd elhiszi?

akkor végre el fogja hinni, hogy mennyire, és nem csak szórakozom?

komolyan, mit tegyek? hogy lehet ilyen hülye? mások is mondják, mennyire szeretem, ő azzal reagálja le, nem, ő ismer engem, csak átmostam az agyukat!

jézus, istenem, én msot márr megőrülük!! kérlk titeket, mit tegyek? semmi se hat rá!!


2011. jún. 24. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Te beteg vagy, keress fel egy dokit aztán egy másik palit.
2011. jún. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Te lányhülyevagy,vagy fiú? XD
2011. jún. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
lány vagyok de kérlek ne sértegessetek!!! segítsetek!
2011. jún. 24. 16:19
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom, a csávóval sincs minden rendben ha ennyire paranoiás, lehet neki kéne dokihoz menni. Az viszont hogy hullik a fogad és kilátszanak a bordáid nem túl szexi. Hány éves vagy?
2011. jún. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

Úúúramatyám. El tudom képzelni a kérdésedből, hogy jóformán zaklatod ezt a srácot. Kislány, hát persze, hogy nem kellesz neki. Megszállott vagy. Nem veszed észre?


Én három hónapja szakítottam a párommal(ő férfi), és ugyanígy áll a dolgokhoz. Nem tudja elfogadni, hogy vége, és zaklat a hülyeségeivel, amivel még inkább elkerget, eltaszít magától. Hagyd békén ezt a srácot, ne keresd. Ha szeret, úgyis meg fog keresni, de szerintem ez már veszett ügy, ezt el kell fogadnod. Biztos vagyok benne,hogy elhiszi, hogy szereted, de ez a beteges megszállottság senkinek sem kell.


NÉZZ MÁR MAGADBA MIT MŰVELSZ!!!

2011. jún. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
melyik normális pasi tartana el egy hisztis,fogatlan k*rvát?
2011. jún. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
Ez minden,csak nem szerelem! ezt a betegséget mániának hívják,vagy skizoid zavaros vagy.
2011. jún. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 napietus ***** válasza:

beteg vagy, fordulj orvoshoz. ezek alapján el tudom képzelni, milyen érzelmi zsarolást kellett kiállni szegény srácnak...figyelj, a szerelem nem jótékonykodás, szánalomból nem fog megdugni.


tehát irány az orvos, kezeltesd magad, mielőtt még betegebb leszel!

2011. jún. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!