Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek én vagyok az önző?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én vagyok az önző?

Figyelt kérdés
Egyedül lakom, a barátnőm heti egyszer alszik nálam, mondván anyuci morci lesz ha többször. Felnőtt emberek vagyunk, és nem hiszem el hogy megkérdezni sem képes, hogy átjöhetne e. Én mindig mondom neki, hogy próba szerencse, ha nem kérdezi meg honnan tudja hogy meg sem engednék neki? Ilyenkor mindig mondja hogy milyen önző vagyok, holott szerintem nekem van igazam. Szerintetek? Én 24, ő 21 éves.
2012. márc. 4. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
aludj te ott..nah akkor anyuci mint mond?:))
2012. márc. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Dávidmester13 ***** válasza:
szerintem IGAZAD VAN ! am is felnőtt emberek vagytok ... légy határozottabb! vagy kérdezés nélkül is aludhat nálad lehet hogy anyuci nem mondta hogy szabad DE azt sem hogy nem :D ha további tanács kell írj üzenetet
2012. márc. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Micsoda egy önző szemét állat vagy, hogy vele szeretnél lenni, csak kettesben.....

(el sem hiszem, h vannak ilyen csajok, de tényleg... Részvétem.)

2012. márc. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát, vagy a pasija lenne mérges, amiért kevesebb időt tölt nála.

Az ilyen lányok mindig gyanusak nekem. Ha egy 21 éves nőt nem enged el az anyja, ott valami nagy gáz van a háttérben.


Persze lehet, hogy szegény mamát hagyta ott a pasi, és ezt éli ki a lányán. Sosem lehet tudni.


A lényeg: nem nyerhetsz.


Sorry.

2012. márc. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szerintem teljesen igazad van...én akár oda is költöznék az ő helyében... 21 éves felnőtt ember? milyen hülyeség már, hogy semmi önállóság nincs benne és még mindig anyucitól függ? nekem már 18 évesen sem kellett engedélyt kérnem semmire, elég volt, ha szólok, hogy elmegyek, itt és itt leszek, sziasztok... volt olyan, hogy el is felejtettem, aztán anya felhívott, hogy: hazajössz ma, vagy bezárhatjuk a kaput? megbíztak bennem mert tudták, hogy neveltek olyan jól, hogy önálló döntéseket hozzak


ezekszerint a párod vagy csak simán lúzerkedik, vagy a szülei tényleg ilyenek ami azt jelenti, hogy nem bíznak abban, hogy normálisan fel tudtak nevelni egy gyereket

2012. márc. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a lány annyira szemét, hogy a szülei okkal félnek, hogy a pasija a végén agyonveri.
2012. márc. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt is el tudom képzelni, hogy a kiscsaj az anyja mögé bújik- úgy értem, nincs is ilyen tiltás csak erre fogja mert nem akar átmenni.
2012. márc. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Két kérdést tennék fel neki:


"Neked tényleg elég heti 1 szex?"


illetve: "Most komolyan hagyod, hogy anyád irányítson 21 évesen?"


Harmadik (opcionális): "Hülye vagy?"

2012. márc. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!