Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok önző? Miért "erőltet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok önző? Miért "erőlteti" a barátságot?

Figyelt kérdés

na szóval:álltalában ha bepróbálkozom egy lánynál legyen az ismerős vagy ismeretlen és ha nem jövök be nekik jönnek a szokásos legyünk csak barátok sablonnal de nem is sok idővel később szépen leépülnek(nem találkozunk többet)erre azt mondom oké

de van egy ismerősöm akivel ugyanigy vagyok kivéve hogy ő erőltetné a barátságot(csak én ugy vettem észre hogy míg a régieknél részemről oké lett volna a barátság addig vele nem igazán mégpedig azért mert ugy érzem őt tényleg kedvelem talán szeretem is)

probáltam finoman célozgatni rá hogy lehet nem kellene találkozgatnunk de nem veszi a lapot.

ennyire természetes lenne neki hogy visszautasítás után még simán lehetünk barátok? vagy miért?talán tudnék a barátja lenni de most ugy érzem feszéjezve érezném magam a társaságában.

Mit tennétek a helyemben?probáljak a barátja maradni hátha lesz valami vagy feketén-fehéren mondjam meg neki?

csak megbántani sem szeretném.


2011. dec. 23. 08:28
 1/1 BlackSword ***** válasza:
Legyél már Férfi, és állj a sarkadra!!! Szóval mond meg neki, hogy nem akarsz a barát barátja lenni...
2011. dec. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!