Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Önző vagyok? Miért érzem ezt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önző vagyok? Miért érzem ezt? El fog múlni? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó fiú barátom. Ebben a tanévben eléggé elmélyült a kapcsolatunk. Olyannyira, hogy ő, aki nem dobálja csak úgy oda a "szeretlek"-eket mostanra már többször is mondta nekem. Persze nem szerelmet ért ezalatt. Habár vonzódik hozzám, ölelget, és zavarja ha valaki ismerőse rám nyomul, vagy ha valaki más fiúval többet foglalkozok, mint vele. Idáig nem volt semmi gond, de most újonnan elkezdtünk mind a ketten ismerkedni, barátkozni két másik lány osztálytársammal. Meglepő módon a srác már aznap mondta nekem, hogy bírja őket. Másnap már nekik is. Nem zavar, ha bírja a két lányt is, legalább tényleg lenne egy kis "csapatunk", akikkel jól érezzük magunkat. Attól félek, hogy őket is szeretni fogja. Mármint így szeretni, mint engem. Ilyen mély érzelmekkel. Félek, hogy lecserél, vagy "betesz" mellém másvalakit is, így én kevésbé leszek fontos. Önző vagyok? Mit csináljak? Semmit? Nem terveztem, hogy nekiesek, hogy ne barátkozz velük, mert féltékeny vagyok. Mert nem... Normális ez az érzés? Mit lehet vele kezdeni? 16/L
2011. dec. 6. 15:23
 1/2 anonim ***** válasza:
nem tudom, szerintem
2011. dec. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha voltak közös élmények ,röhögések;akkor azokat nem valószínű hogy felülírja egy-két új barát megjelenése.

Több élmény szorosabb kapcsolat.De okosabb lenne nem "vetélytársakat" feltételezni a két új barátban,hanem egyszerűen elfogadni őket,az idő majd mindent eldönt. Úgy tartom, a problémán CSAK akkor rágódom ha már megjelent.

A "mi lesz ha?" vagy "hogy lesz ezután?" nem aggódni való problémák. Szerintem.

2011. dec. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!