Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza?

Figyelt kérdés
Fél évig voltunk együtt barátnőmmel,sajna elég sokat vitáztunk de mindig csak neten sikerült összevesznünk élőbe nagyon jóvolt minden.Kb 3hete szakítottunk és mostanra jöttem rá hogy teljesen beleestem és szükségem van rá,próbáltam minden kedvesen,simán hagyni,megutálni de sehogy nembirom hagyni semmi másra nemtudok gondolni.Aztmondta hogy idő kell neki hogy lezárja a dolgokat és utána lehetünk jóba aztán még bármi lehet,próbáltam keresni meg szinte már mindent de mintha egyáltalán nemérdekelné de tudom hogy igen csak már inkább teljesen az eszére hallgat.Mit tudnék tenni hogy legalább egy találkozásba belemenjen és megbeszéljük a dolgokat mi hogy legyen? Nekem minden bajom van már hetek óta és mindenáron visszaakarom kapni de nemtudom mitkéne már tennem nemmegy ez a várakozás dolog...
2012. márc. 4. 15:43
 1/6 Advocatus Diaboli ***** válasza:
Szerintem, ha egy pár egyszer szétmegy az már bukta. A húsleves se jó felmelegítve. Meg lehet enni, de nem az igazi.
2012. márc. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Dávidmester13 ***** válasza:
mondd meg neki hogy hogy érzel és mond el amit gondolsz és hagyj neki gondolkodási időt ... nyugi csak idő kérdése az egész ! :D
2012. márc. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Persze. Tálalj ki neki.

Ha nemet mond, legalább megpróbáltad.

Amit leírtál ide, akár fel is olvashatod.

2012. márc. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi van itt receptklub? Húsleves lekvárosbuktával?
2012. márc. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Veszíteni nem vesztesz semmit így próbáld meg, és ha nemet mond akkor neked tiszta a lelkiismereted, hogy te mindent meg tettél érte. Én is így vagyok nem én vesztettem hanem ő ennyi :)
2012. márc. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak nehéz dolog az a várakozás és hogy közbe semmit nemtudok róla... énvoltam a hülye mert az eszemre hallgattam és aztmondtam legyen vége de nagyon visszacsinálnám.Mondtam már pár dolgot de élőbe kéne valahogy úgy nagyobb hatása van a dolgoknak.
2012. márc. 4. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!