Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza?

Figyelt kérdés

Pár éve lett vége a kapcsolatunknak.. Rákérdeztem nála hogy van e még esély.. de nem válaszolt. nagyon hiányzik, mély nyomot hagyott bennem. Nélküle meg fogok őrülni :)

Leginkább lányok válaszát várom mert ők talán bele tudják képzelni magukat az ő helyébe, kíváncsi vagyok hogy mi lenne a legjobb lépés. Ennyi idő után nem tudtam túl lépni és úgyérzem soha sem fogok tudni. :(


2012. febr. 11. 18:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Vedd fel vele a kapcsolatot.

Információ hiányában mást nem tudok javasolni.

2012. febr. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Folyamatosan tartom vele a kapcsolatot. Csak ha erről próbálok meg vele beszélni. bezárkózik.
2012. febr. 11. 18:51
 3/9 A kérdező kommentje:
Milyen információ kellene? 16/f.. őpedig 16/l..
2012. febr. 11. 18:51
 4/9 anonim ***** válasza:

Miért szakítottatok?


Más megoldás nincs, ha folyamatosan beszéltek, akkor kérdezz rá konkrétan és ne hagyd válasz nélkül a dolgot.

2012. febr. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ő a szülőkre tereli a dolgot hogy miattuk kellet vége lennie..de én nem tudom. elég fiatalok is voltunk. de az a legdurvább hogy miután szakítottunk 1-2 hétre rá már volt valakije..
2012. febr. 11. 18:56
 6/9 A kérdező kommentje:
Persze már nincs neki:)
2012. febr. 11. 18:57
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát, akkor eléggé felültetett. Ha a szüleim korlátoznak a kapcsolatomban, akkor nem állítok be pár nap múlva egy másikkal.

Mondom,konkrétan kérdezz rá, ha elutasít keress mást. Ezt a kérdezz rá dolgot is csak azért mondom, mert látom, hogy akkor gyerekszerelem volt, és azért az akkori dolgokért hiba lenne teljesen megítélni valakit.

2012. febr. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Bármi is volt ez a dolog.. nagyon hiányzik.. ő kell nekem mással nem tudom elképzelni.. mindenhol őt látom mindig rágondolok..
2012. febr. 11. 19:07
 9/9 A kérdező kommentje:
NAgyon tudnám szeretni, tenyeremen hordoznám mindent megadnék neki ;( de ezt hiába mondom neki.. nem hiszi el
2012. febr. 11. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!