Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lett vége a barátságunkn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett vége a barátságunknak? Hogyan szerezzem vissza?

Figyelt kérdés

Bocsi,nem találtam jobb kategóriát,azért írtam ide. A sztori lényege, hogy pár éve megismerkedtem egy sráccal az akkori pasim által. A srác nagyon szimpatikus lett,és nagyon jó barátságba kerültünk egymással. A pasimat nem zavarta,mert rokonok,és tudta,h nem kell féltenie tőlem,meg meg is bízott bennem...szóval többször is volt, h este sétálgattunk kettesben, mint barátok.(És itt ne gondoljatok többre,tényleg csak barátként!) Szinte mindent megbeszéltünk,a lehető legjobb barát volt,és sokat voltunk együtt,folyton nevettünk.Ez volt kb fél évig,amíg a pasimmal nem szakítottam egy másik csávóért. Azóta is ezzel a csávóval járok, és azóta se beszélek a volt fiúbarátommal, és nem tudom az okát. Miután szakítottam az akkori pasimmal, a fiúbarátom levegőnek nézett,alig köszönt néha,aztán volt egy időszak mikor bunkózott velem,és meg is kérdezte,h "észrevetted, h csak veled bunkózok?" mondtam,h igen, és megkérdeztem,h mért,és csak azt mondta rá,h "azt nem mondom meg". Igazából nem lehet oka rá, h utáljon, mivel a rokonával nem bántam el csúnyán, és neki sem okoztam semmi rosszat. Tehát nem értem. Már több mint 1 éve nem beszélek vele, de suliban minden nap látom, és rám se néz, vagy ha rámnéz,akkor gyors elfordul,mintha levegő lennék.:( Nagyon hiányzik a barátsága...nem találok még egy olyat,mint ő. De legalább tudnám az okát, hogy miért utál engem. Szerintetek? Megkérdeztem,de nem válaszolt. Hallottam valami olyasmit az egyik haverjától,h szerelmes volt belém,de szerintem csak poénkodott. Adjatok pár ötletet,hogy szerezzem vissza a barátomat,ha meg sem mondja,mi a baja velem?

18/L


2012. febr. 4. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel a rokonát tetted lapátra, egyértelmű a dolog.
2012. febr. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De olyan jó barátnak tűnt...akkor hirtelen egycsapásra most utál,amiért lapátra tettem a rokonát?
2012. febr. 4. 21:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Úgybíz...
2012. febr. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
akkor ez nem is volt igaz barátság...:(
2012. febr. 4. 21:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk az se volt etikus, hogy te lapátra tetted a csávót egy másik miatt... :O
2012. febr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudom, de már mindketten éreztük,h nem működik a kapcsolatunk. Nem csaltam meg, csak találtam egy jobbat, ezért szakítottam vele.
2012. febr. 4. 22:22
 7/7 anonim válasza:

Tudod a mob.számát? Felhívtad?

Sajnos hasonló cipőben járon én is.....

28 éves fiú vagy, vannak lánybarátaim (csak és kizárólag barát). A legjobb barátom egy 10 éves idősebb hölgy, akivel mint Te a sráccal, kötetlenül beszélgettünk, minden ügyes-bajos dolgunkat megbeszéltük. Kb. 1,5 éve nem tudok róla semmit, egyszerűen eltűnt. Annyit mondott legutóbb, hogy mivel féltékeny a párja, akivel összekerült, így inkább ő keress engem.

A napokban küldtem neki emailt, smst nem reagál rá. Ma felhívtam, éppen nyaral, annyit mondott, hogy jól vannak, gondolt rám azért, viszont azért nem keresett, mert gondolja, hogy jól vagyok. Úgy köszönt el, hogy Minden jót!

Mivel nagyszerű embert ismertem meg benne, sajnálnám, ha megszakadna a barátságunk.

2012. aug. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!