Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudom elfelejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfelejteni?

Figyelt kérdés

A lány NEMet mondott, többször is, volt mikor hetekig nem beszéltem vele, aztán mikor ismét szóba álltunk egymással az nekem mindig jó volt, jól elbeszélgettünk, de aztán előjöttek bennem az érzelmek. Mikor közeledni próbáltam elutasított, és a neten le is tiltott szinte mindenhol. Tudja hogy mit szeretnék, de ő ezt SOHA nem szeretné. Hiányzik! Most hogy már ismét eltelt jó pár hét, én csak rá tudok gondolni. Körülöttem lassan mindenki azt mondja lépjek túl rajta, de nem megy. Próbáltam másokkal ismerkedni, de aztán valahogy a lányra terelődött a szó, Hát igen, én Őt szeretem, Ő vele akarok lenni, Ő kell nekem. S ezt az érzést nem bírom, nem tudom kiverni a fejemből. Nem akarom magam kínozni, elég fájdalmas a dolog így is, de csak rövid időre tudok másra gondolni. Úgy érzem: "Boldog csak vele lehetnék".

30 már elmúltam, ő még csak 24.

Én vele akarok lenni, ő meg "jól érzi magát egyedül"

Valójában ő is magányos, de azt nem tudom, az előző pasija miatt szenved, vagy csak a nagy Őt várja?

Nekem se ő a nagy Ő, de messze a legjobb akit eddig megismertem.



2012. márc. 4. 09:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Az embereknek az kell aki elérhetetlen számára! :) Sajna ez így van és marad is! De ha már megkapnád nem kellene annyira! :)
2012. márc. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szar is ez az érzés keres más csajt könnyű mondani én is ebben a szituban vagyok :(
2012. márc. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 DonKartács ***** válasza:
Próbáld hanyagolni kis időre és hátha érezni fog vmit irántad hátha de lehet nagyon rámenős voltál bár ezen részt sosem értettem a hölgyeknél miért baj mert náluk az is baj ha nem hajtasz rá de az is ha nagyon.
2012. márc. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha SOHA nem szeretné akkor felesleges bármit is próbálkoznod. Egyszerűen nem jössz be neki, mint pasi, és ez ellen semmit nem tudsz tenni.
2012. márc. 10. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Egyszerűen jól éreztem magam mikor vele beszélgethettem, utána mindig jó kedvem volt, napokig.

Nőnapkor viszont találkozni akartam vele, de nem sikerült :(

Igen, lehet nagyon nyomultam, de lassan rájövök nem lesz köztünk semmi. :(

Most hanyagolom, de remélem azért még fogok vele beszélgetni. Megbocsát, nem haragszik többet, ill elfelejthetjük a a rossz dolgokat. Azért a barátságnak nem kéne tönkremennie.

2012. márc. 10. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!