Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem bírom elfelejteni! (Bővebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom elfelejteni! (Bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Bevezetés: Megcsalt a volt barátom, ő mondta el, ő is ajánlotta fel a szakítást, mert állítólag szégyellte magát és nem bírt a szemembe nézni. Azt mondta, keresni fog, nem lesz senkije. (ez volt lassan 2 hónapja)


Bonyodalom: Egy hete már teljesen úgy éreztem, hogy minden kezd helyrejönni. Na ezt 2 mondattal sikerült lerombolni. A régi barátom egyik közeli haverja részegen elkezdett beszélgetni velem múlt héten éjszaka a buszon. Azt mondta, hogy még mindig szeret engem a volt barátom.

Következő éjszaka meg egy buliban az egyik ismerősömmel, akivel jóban vagyok, kavartak. Sok mindent hallottam erről a buliról. A lánynak elvileg komoly kapcsolata van és a lány el is mondta a kavarásokat. Ezek a dolgok eléggé lesokkoltak.


Na most mit csináljak? Mindig ő jár az eszemben...Tudom, hogy el kéne felejteni, de egyszerűen hiába próbálom, 2 mondattal elintéztek teljesen... (ha valamit nem értetek, kérdezzetek csak nyugodtan) Nagyon örülnék pár jó tanácsnak. Előre is köszönöm a válaszokat!:)


2012. márc. 2. 23:06
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Őszintén megértelek!

De ha már egyszer megcsalt akkor többször is megfogj.

Nem egy stabil jellem.

Lesz majd olyan aki megérdemel téged, mert bár nem ismerlek de úgy gondolom, hogy értékesebb vagy annál, hogy ezt eltűrd bárkitől is!

2012. márc. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

ő ilyen.

ha szereted,akkor így kell szeretned.

néha félrekúr,de érzelmileg hozzád hű.

2012. márc. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Besírok a második válaszolón!:D
2012. márc. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Figyelj.Nem kell elfelejteni,csak többet egyszerűen szóba ne álljál vele és lehetőleg a társaságát is kerüld,hogy ne halljál róla sztorikat.Ennyi.
2012. márc. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Első: Én is úgy gondolom, hogy megcsalna máskor is. Elvileg ettől fél, ha újrakezdenénk, hogy nem bíznék benne. Amúgy meg arra sem emlékszik, hogy kivel csalt meg, úgy mutatták meg neki és csak smárolás volt. Elvileg az ismerősömmel is csak az volt, és rá sem emlékezett, csak arra, hogy valakivel smárolt. (Ezeket csak mind visszahallottam.)
2012. márc. 2. 23:23
 6/7 A kérdező kommentje:
Második: ebben van valami :D
2012. márc. 2. 23:24
 7/7 A kérdező kommentje:

Harmadik: Szerintem őszinte válasz volt a 3.-től. :D

Negyedik: Nem beszéltem vele. A társaságát és őt nehezen tudom kerülni, mert egy buszon utazok velük, egy iskolába járunk, párral jóban is vagyok. Szóval mindig fogok róla hallani.

2012. márc. 2. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!