Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit csináljak? Tiszta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Tiszta hülye vagyok.

Figyelt kérdés

Összejöttem egy sráccal egy buliban 1 hónapja kb.

Nah az a baj, hogy ő a barátaim barátja...

Tehát közvetve de házi nyúlra lőttem...

És most mindenki azt tervezi, hogy mi együtt megyünk majd wellnesselni nemsokára...

És hogy milyen klassz lesz, hogy párokban megyünk.


Viszont én meg hát nem tudom...

Ő sokat dolgozik. Én is.

Nem is egy országrész.


És nah nem vonzódom hozzá szexuálisan azt hiszem...:S

Aranyos srác, sőt tök jó lenne vele az ágyban, ha vonzódnék hozzá úgy... de nem.


Meg én elég rideg típus vagyok... és hát fura nekem ez a telefonálgassunk meg ilyenek.


Nem is igazán találkoztunk mostanában...

De nem tudom mit csináljak.

Megint akkora hülye vagyok.

Nem szabadott volna összejönnöm vele...

Én nem tudok meglenni egy kapcsolatban.

Megfulladok. Még így is h alig találkozunk.



Igazából annyi zavar legjobban h nem vonzódom hozzá úgy... és most ez tök hülyén jött ki, mert már mindenki úgy számol h mi egy pár vagyunk, kb. mintha már hónapok óta együttlennénk, holott egyáltalán nem... lehet azért mert a barátaim jóval idősebbek nálam és náluk másképp néz ki egy kapcsolat?


én 22, ő 27

a barátaim 25-26évesek


2012. márc. 4. 00:21
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Írj egy rövidebb kérdést.
2012. márc. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Írj egy hosszabb választ!


Egyébként meg nah tehát:

A/ velemaradok és hátha lesz belőle vmi - de tökre nincs kedvem szexelni...

B/ vhogy szakítunk...:S ugh bakker... a barátaim ki lesznek bukva...

2012. márc. 4. 00:24
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Látod, mások szerint is hosszú. :)
2012. márc. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát hülye helyzetbe hoztad magad, másszál ki belőle. Neked kell érezned, hogy mit szeretnél, nem a barátaidnak. Csupán azt nem értem, hogyha érzed, hogy jelenleg nem szeretnél kapcsolatot, akkor minek jössz össze bárkivel is? A barátok természetes, hogy kombinálnak, de most komolyan... képes lennél azért a sráccal maradni, mert megakarsz felelni a barátaid elvárásainak?
2012. márc. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát tudod nem nagyon volt még kapcsolatom...

Pedig már bőven benne vagyok a korban, és szépnek is mondanak, meg értelmesnek, csak rideg vagyok mint egy kavics...


Valóban butaság mások elvárásainak megfelelni.

Már a családban is én lennék a soron következő menyasszonyjelölt, meg a barátaim is mindig nyaggattak, gondoltam üsse kő, sőt pia is volt azért bennünk és tessék...


Igazából azt hiszem hogy így sosem lesz rendes párkapcsolatom, és ez eléggé megijeszt... pszichológushoz kéne mennem?

2012. márc. 4. 01:00
 6/6 anonim ***** válasza:
tisztázd vele, hogy egyelőre csak barátság, szex nélkül. ha belemegy, akkor oké, ha nem, akkor mindenki előtt ki kell jelenteni, hogy NEM VAGYTOK EGY PÁR
2012. márc. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!