Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira szeretem de folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira szeretem de folyton szenvedek miatta. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
5 éve szeretek egy fiút akivel 3 hónapja járunk. Mikor együtt vagyunk olyan jó vele s érzem hogy szeret..de máskor le se sz*r..Annyit szenvedek miatta. Sokan mondták hagyjam ott de szeretem! Öt éve rá vártam. De szenvedni sem szeretnék többet!! Mit tegyek? Köszi előre is:-)
2012. márc. 3. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
pusztítsd el!!!
2012. márc. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
milánói sertésbordát rántva
2012. márc. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele, csak én még nem jöttem az illetővel össze :(

Hogy érted hogy le se sz@r? Beszéljétek meg a dolgokat!

2012. márc. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Úgy hogy falun lakik s hétvégenként szoktam oda járni s ha haverokkal van épp hogy csak köszön.. De ha mondom neki akkor mindig kimenti magát s úgy állit be hogy én vagyok a hibás..
2012. márc. 3. 21:05
 5/7 anonim ***** válasza:
A fiúk ilyenek, a haverjaik előtt nem szeretnek érzelegni :) Amúgy mondja hogy szeret? Vagy legalább érezteti?
2012. márc. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen..de már az öleléséből meg csókjaiból érzem..s elhiszem hogy tényleg fontos vagyok neki..De mégis néha annyira bunkó
2012. márc. 4. 19:17
 7/7 omba ***** válasza:

Az, hogy te 5 éve vártál rá, a te dolgod, ez őt nem kötelezi semmire.


Később meg még bunkóbb lesz.

2012. márc. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!