Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Majdnem két hónapos kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majdnem két hónapos kapcsolatot személyesen lezárni?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit tegyek ..telefonon szakítottunk megbeszéltük ,azóta smsben keresett.megbeszéltünk még pár dolgot. most azt kérte zárjuk le személyesen is ..de amiatt sem találkoztunk mert mindkettőnknek fáj ,és mindketten elérzékenyülnénk. Esetleg nem is bírnánk megállni h ne legyen semmi. én meg ezt nem akarom ,nekem jó ez a fizikai távolság. ő mégsem akarja h csak úgy elmúljon. DE a valódi szándékot sem érzem. én azért szakítottam mert gesztusokból kiderült számomra h nem szeret igazán. Nem akarok manipuláció áldozata lenni. Nem szívesen találkoznék ,ő azt mondta sokat jelentene neki .


most mit tegyek ? másoknál ez hogy megy ?


2012. márc. 3. 20:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Nálunk ez úgy megy, hogy ennyire minimum megtisztelem a partnerem, hogy a képébe mondom, ha vége. Hidd el, megkönnyebbülsz, csak légy erős!
2012. márc. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!