Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Ti heti szinten mennyi pasit koptattok le?

Figyelt kérdés

Ha próbálkozik egy srác, valamilyen szituációban, azzal mennyi idő után közlitek, hogy nincs esélye?

Egyáltalán szóba jöhet nálatok, olyan pasi aki csak úgy leszólít valahol?


2012. márc. 3. 06:13
 1/6 anonim ***** válasza:
nálam ha próbálkozik egy srácés nem szimpatikus akkor kb az első pilanattól kezdve tudni fogja, mikor számomra is nyilvánvaló hogy nem szimpatikus :)
2012. márc. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Heti szinten egyet se koptatok el :D! Néha ismerkedek, és akkor kis idő múlva szóba is jöhet a szex ha akarom :)de ez esetenként változó, van hogy 1-2 hét van hogy 1 hónap, attól függ menyire érzem úgy hogy megbízhatok a pasiban és nem csak 1szer akar megdugni :) Az utcán rámköszöngetőkkel meg csak ritkán foglalkozok
2012. márc. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jaha meg nem szimpatikus egy szrác akkor egyből közlöm neki de óvatosan hogy hagyjon mert nincs esélye :) 17L
2012. márc. 3. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szóba jöhet, így ismertem meg a páromat is... de ha látom, h valakinek semmi esélye, akár rögtön, akár később, megmondom őszintén, nem hülyítem
2012. márc. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy azonnal közlik, bunkó stílusban, vagy addig hülyítenek, amíg magadtól rá nem jössz. Eddig legalábbis csak ezzel a 2 verzióval találkoztam.
2012. márc. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsó azért közlik veled bunkón mert nem vagy szimpatikus nekik, letámadtad őket az utcán, vagy félnek, hogy nem elég egyértelmű a köszönöm, de nem. Azt tapasztaltam, hogy sok pasi reményt lát abban, ha kedvesen mondod. Nem egyszer volt rá példa, hogy utána többször is próbálkozott nálam. Igen, inkább vagyok bunkó idegenekkel (és nem érdekel mit gondol rólam), mint kockáztassak, magyarázkodjak, és utána tűrjem a zaklatást.

26N

2012. márc. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!